384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Зима: вибираємо обігрівач

Зима: вибираємо обігрівач

 

Зима: вибираємо обігрівач

 

Російські зими підступні і мінливі: ніколи не знаєш чого очікувати від погоди та опалення. Сьогодні є, завтра немає ... тому всупереч усім прогнозам, створюємо погоду у будинку самостійно і вибираємо обігрівач. Цього разу поговоримо про варіант класичному та сучасному.
 
Масляний радіатор. Зовні практично не відрізнити від системи центрального опалення, але працює від електрики і вільно переїжджає з місця на місце. За довгі роки масляний обігрівач зарекомендував себе, як найбільш безпечний:


― Не спалює кисень, тобто навіть в закритій кімнаті з часом не виникає відчуття задуху, нестачі повітря і дискомфорту
― Сучасні розробки в рази підвищили його пожежобезпечність.
― Спеціальне покриття захищає від опіків! А це величезною плюс, коли в сім'ї є маленька дитина. Правда, варто відзначити, що не всі моделі покриті цим складом, тому при покупці необхідно уточнити «гарячий» момент.

 


Вибирати обігрівач краще виходячи з розмірів приміщення. Для квартири буде достатня 5-7 секцій, якщо ж квадратних метрів більше 20, то і кількість секцій теж має бути більше. Альо на ринку зараз безліч варіантів самого різного розміру, кольору і фасону». Деякі дизайнери випускають навіть ексклюзивні моделі. Альо, тім не менш, у всіх масляних радіаторів один принцип роботи: всередині секцій знаходиться мінеральне масло і нагрівальний елемент.


Безсумнівний плюс олії в тому, що воно повільно остигає, тобто після відключення буде продовжувати віддавати тепло. Мінус тієї ж в олії ― для його нагрівання потрібно близько 15-20 хвилин. Функція термостат буде підтримувати в кімнаті повітря однієї температури: прогрівшись до потрібного градуса, обігрівач автоматично відключається на годину ― це, зрозуміло, і заощадить електроенергію.
При використанні варто все-таки не забувати елементарні правила:
― Не сушити білизну на обігрівачі
― Не використовувати у вологих приміщення (ванна, душова кабінка і тд)
― Ставити подалі від легкоплавких предметів
 
кварцові Інфрачервоні випромінювачі
На сьогоднішній день вважаються найсучаснішими і корисним для людини. До речі, дитя японської думки! І, мабуть, цим все сказано: простота пристрою і незаперечні плюси.

 
 
Принцип роботи заснований на довгохвильовому інфрачервоному випромінюванні, яке вважається для людини корисним.
Дивно те, що гріє він не повітря ... а поверхні: стіни, підлога і тд. Дорогоцінний тепло не «висить» під стелею, воно рівномірно розподіляється по поверхнях і таким чином, зберігається постійна температура в приміщенні. Термостат дозволяє так само підтримувати певну температуру. До речі, при обігріві кімнати ІЧ-обігрівачем, підлоги, як правило, на 1-2 градуси тепліше повітря. А оскільки виділяється тепло ― інфрачервоне, то пристрій абсолютно пожаробезопасно. Кріпиться прилад до стелі, стіни і, взагалі, до чого завгодно. Крім того, обігрівачі припускають альтернативні види палива, але всі вони витрачають дуже мало ресурсів і тому, вважаються економічними.


Наступного разу ― про обігрівачах іншого типу. Але, не забувайте, що гріє ще й тепла компанія.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner