384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Тепла підлога під плитку: особливості експлуатації

Тепла підлога під плитку: особливості експлуатації

 

 

Тепла підлога під плитку: особливості експлуатації

 

Забезпечити теплом приміщення будь квадратури покликаний тепла підлога. Це сукупність нагрівальних елементів, проводів живлення і коннекторів. Подібне обладнання підходить для приміщень будь-якого призначення: житлові кімнати, роздягальні і примірочні в торгових центрах, кабінети масажу і салони краси. Система «Тепла підлога» ненав'язливо огорне теплом локальну зону або прогріє цілком весь повітряний простір. Правильний вибір типу обігрівальних систем і потужності обладнання дозволить насолоджуватися теплом тривалий час.

 

Який тип теплового підлоги під підібрати плитку для конкретного приміщення?

 

Тепла підлога під плитку може бути:

 

· кабельним;

 

· плівковим;

 

· у формі нагрівальних матів.

 

 

 

Теплові мати

 

 

Остання різновид найкраща. У кімнатах, поверхня підлоги яких має хоч яку-небудь чорнову обробку, можна використовувати нагрівальні мати. Вони підходять навіть для покриття з нерівностями. Електричні мати являють собою зафіксований на решітці кабель. Нагрівальний елемент розташований змійкою, з плавними зигзагоподібними переходами. Подібний підлогу продається в рулонах, легко підганяється до потрібних розмірів. Електричні мати розкочують по підлозі, знімають захисну стрічку з клеїться тильній основи, підключають до мережі, покривають клеєм, поверх якого кріплять плитку. Подібна технологія формування підлогового покриття незамінна в невеликих приміщеннях, в кімнатах з низькими стелями. Товщина підлоги при цьому змінюється несуттєво (теплові листи всього 5мм). Під плитку це найкращий тепла підлога, як з точки зору економічності, так і з позиції продуктивності. Роботи по укладенню теплових матів можна починати без всякої попередньої обробки підлоги, не шліфуючи поверхню і не вирівнюючи педантично її.

 

Підійде ІНФРАЧЕРВОНИЙ тепла підлога під плитку?

 

Інфрачервоні плівки

 

 

Популярність обігрівальних систем на основі інфрачервоного випромінювання не могла пройти повз облаштування підлогового покриття. Але не всі моделі теплої підлоги підходять під плитку. Деякі з них не дають потрібного зчеплення з плитковим клеєм, і навіть скловолоконна сітка або прошарок гіпсокартону не можуть їх надійно скріпити. Крім того, товста плитка погано пропускає хвилі ІЧ спектру, за рахунок чого знижується ефективність роботи нагрівальних елементів. Термоплівки потрібно стелити тільки на рівну поверхню, в приміщеннях з чорновою обробкою підлоги потрібно провести попередній етап вирівнювання. Вартість плівкового теплої підлоги під плитку буде дешевше інших видів систем обігріву, але не може дати необхідних результатів.

 

 

Кабельний тепла підлога

 

 

Одним з найдорожчих і трудомістких вважається облаштування теплої підлоги за допомогою двожильного нагрівального кабелю. Спосіб підходить тільки для укладання в стяжку. На поверхню з гідроізоляцією укладається кабель (глибина 4-6см, відстань між витками – 10-30см). Далі може слідувати цементна суміш з пластифікаторами або спеціальний клей, на який кріпиться плитка. Підлогу подібного типу прогрівається швидко. Добре просохшая стяжка і неквапливо виконаний процес монтажу дозволять отримати приголомшливий результат. Плитка надійно триматися у підстави, не деформуватися і не зміщуватися, шви не потріскаються і не стануть причиною тепловтрат. Кабельні системи не часто використовують у багатоквартирних будинках зі слабкими перекриттями. Вони застосовні тільки в приватних котеджах з високими стелями або в квартирах з потужними несучими основами.

Приступати до експлуатації теплої підлоги можна тільки після повного висихання клею або стяжки. Нехтування цим правилом може мати нерівномірним прогріванням підлогового покриття, виникненням тріщин і пошкодженням струмопровідних деталей.

Отже, для приміщень, в яких є бетонну основу, але важливо збереження стабільної висоти стелі підійдуть тонкі, але ефективні нагрівальні мати. Для приміщень з високими стелями застосовуються кабельні системи теплої підлоги. Вартість теплових матів на 30% вище, ніж систем кабельного типу. З точки зору енергозбереження оптимальний варіант – інфрачервона тепла підлога під плитку. Яку модель вибрати, наскільки обладнання сумісне з плитковим клеєм можна дізнатися при купівлі обігрівальних листів, проконсультуватися з фахівцями.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner