384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Тепла підлога під плитку - раціональне вкладання праці і грошей

Тепла підлога під плитку - раціональне вкладання праці і грошей

 

Тепла підлога під плитку ― раціональне вкладання праці і грошей


Радіаторні системи, масляні обігрівачі, громіздкі конвектори та теплові завіси ― будь-які пристрої обігріву не зможуть непомітно наповнити теплом кімнату, не захаращуючи простір. Якщо порівнювати сучасні пристосування генерації теплової енергії із широко поширеними радіаторними системами, не можна не помітити ряд переваг. Особливо вони видні, якщо монтувати тепла підлога під плитку.
Гідності теплої підлоги, встановленого під кахель:
• Збереження стабільних параметрів вологості.
• Відсутність взаємодії елементів, що нагрівають з киснем.
• Рівномірний розподіл тепла.
• Швидкий прогрів підлогового покриття, завдяки високій теплопровідності кахлю.
• Тривале збереження тепла в пластинах плитки.
• Безшумність.
• Висока ефективність і низьке споживання енергії.


Керамічна плитка грає роль своєрідного акумулятора тепла, вона довго зберігає теплову енергії, що не остигає відразу. Подібне підлогове покриття гармонійно виглядає в будь-якому інтер'єрі єрі, в приміщенні будь-якого призначення. Тепла підлога під плитку встановлюють у ванних і душових, на кухні і у вітальні, в спальні і в коридорі. За допомогою подібної системи обігріву можна організувати локальні теплові зони, наповнити теплом весь периметр кімнати, відтінити буферні зони.

Секрети установки теплої підлоги під плитку


Електрична тепла підлога під плитку може виконуватися в чотирьох конфігураціях:
1. З одножильним нагрівальним елементом.
2. З двожильним кабелем нагрівання.
3. У вигляді теплових матів.
4. Інфрачервона термоплівка (плівковий підлогу).

 

 


Кабельний тепла підлога під плитку


Кабель певної конструкції (двожильний або одножильний) викладається в конструкцію підлоги, а до мережі під'єднується терморегулятором. Така система вимагає виконання шаруватої цементної стяжки: спочатку для підготовки основи кріплення кабелю, потім для вирівнювання поверхні і укладання плиткових елементів. Одножильний кабель дешевий, але і практичний, адже його закінчення обов'язково має повертатися до регулятору термальних показників. Тепла підлога на основі двожильного кабелю простіше прокладати, адже він не прив'язана язаний двосторонньо до терморегулятора (кінець кабелю фіксується спеціальною заглушкою). Подібна конструкція застосовна в приміщеннях будь-якого планування.


Тепловий підлога під плитку у вигляді готових нагрівальних матів


Цей різновид теплової системи не вімагає піщано-цементної стяжки. Надтонкий кабель з відмінною міцної ізоляцією нерухомо зафіксований на армованої сітці, не вимагає додаткових маніпуляцій по кріпленню. Установка подібного листа проводитися в шар плиткового клею, при цьому основою залишається стара стяжка. Товщина підлогового покриття при цьому піднімається не вище ніж на 1,5 см. Плитка укладається поверх системи обігріву, безпосередньо контактує з нагрівальними елементами, проводити тепло, рівномірно розподіляючи в просторі.


ІК тепла підлога під керамічну плитку


Інфрачервона тепла підлога ― це сукупність пластин-провідників, впаяних у водонепроникну плівку. Залежно від матеріалу нагрівального елементу бувають біметалічні і вуглецеві плівкові системи обігріву. Для установки під кахель підходить тільки вуглецевий тепла підлога. Він не сприйнятливий до корозійних процесів, при пошкодженні пластини відключається лише пошкоджений відрізок паралельно з'єднаних елементів. При монтуванні подібної конструкції товщина підлогового покриття практично не змінюється, адже термоплівка ― надтонкий матеріал.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner