384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Тепла підлога для дитячої кімнати

Тепла підлога для дитячої кімнати

 

Тепла підлога для дитячої кімнати

 

Облаштування дитячої кімнати ― важливий і відповідальний захід, головним завданням якого є створення комфортного і здорового мікроклімату. Особливу увагу слід приділити підлозі, адже малюки більшу частину часу проводять саме там, граючи і повзаючи, а так само, бігаючи босоніж.


Використовуючи традиційну систему обігріву, з батареєю на стіні, стати є найхолоднішим місцем у кімнаті, крім того, за нього тягнеться протяг. Щоб не піддавати дитину застуд і переохолодженню, слід встановити в дитячій кімнаті систему «тепла підлога». Обігрів підлоги дозволяє усунути свознякі, не сушити повітря і позбавляє від необхідності використання килимів (де часто скупчується пил, здатний викликати алергічні реакції).
Як показує практика, в якості підлогового покриття в дитячих кімнатах, найчастіше використовують лінолеум, ламінат і паркет. Для даних покриттів підійдуть як кабельні системи обігріву, так і плівковий (інфрачервоний) тепла підлога.

Чи підійде ІК тепла підлога під плитку?


Кабельний тепла підлога укладається в бетонну стяжку, тому, на етапі ремонту цей варіант буде найактуальнішим. Якщо у вас вже є стяжка і ви не плануєте піднімати рівень підлоги ще на кілька см, тоді варто зробити вибір на користь інфрачервоного теплої підлоги.
Монтаж інфрачервоного теплої підлоги здійснюється по всій площі кімнати, при цьому, допустима відстань між стіною і краєм теплої підлоги має складати 50 див. Біля вікон тепла підлога потрібно укладати якомога ближче, тому що це одна з найхолодніших зон кімнати.


Якщо в кімнаті існує проблема промерзання стін, то плівковий тепла підлога можна укласти і на стіни.
Систему теплих підлог в дитячій необхідно оснастити терморегулятором, який потрібен для контролю за температурою. Смороду бувають механічними і електронними. Деякі моделі оснащені захистом від дітей.
Доведено, що інфрачервоний обігрів є одним з найбезпечніших видів опалення. Крім того, інфрачервоний тепла підлога:
іонізує повітря і підвищує імунітет;
покращує роботу серця, кровообігу, обмінні процеси;
знижує стрес і нервові розлади, лікує безсоння.
Тепла підлога буде довгі роки зберігати тепло і затишок приміщення. Їх термін експлуатації становить мінімум 15 років.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner