384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Яку тепла підлогу вибрати у ванну?

Яку тепла підлогу вибрати у ванну?

 

Який тепла підлога вибрати у ванну?

 

Кахельна плитка ― найпоширеніший оздоблювальний матеріал у ванних кімнатах і санвузлах, вона практична, красива, довговічна і має хорошу теплопровідність. Додатковим або основним джерелом обігріву в такому приміщенні може бути електричний (плівковий, кабельний) тепла підлога.
Електрична тепла підлога ― універсальний і монтаж його не представляє великої складності.
Електричний кабельний теплий буває: одножильним, двожильним або надтонким кабелем (у вигляді нагрівальних матів). Нагрівальний кабель, як двожильний, так і одножильний укладається тільки в піщано-цементну стяжку, а електрика підключається через терморегулятор.
При установці нагрівальних матів, піщано-цементна стяжка не потрібна. Надтонкий кабель, відрізняється підвищеною міцністю і стійкістю ізоляції. Установка такого мату проводитися в шар плиткового клею на стару стяжку.

Тепла підлога для дитячої кімнати


Плівковий (інфрачервоний) тепла підлога складається з плоских пластин, запаяних в поліетиленову плівку. Укладання інфрачервоного плівкового покриття проводитися на будь-яке покриття і схожа з монтажу з технологією укладання кабельного статі.


Користь від теплої підлоги у ванній

Ванна кімната ― це місце, де завжди підвищена вологість, а отже, існує сприятливе середовище для поширення грибка і цвілі. Після установки теплої підлоги, повітря в приміщенні стані набагато сухіше, що дозволить запобігти появі грибків.

 


На теплій підлозі приємно і комфортно стояти босими ногами. Подібні рішення особливо актуальні в будинку з маленькими дітьми, які люблять повзати і грати на підлозі. Тепла підлога не дозволить їм застудитися.
Під час водних процедур плитка намокає і стає слизькою, що зовсім не є безпечно як для дорослих, так і для дітей, можна легко послизнутися. Тепла підлога вбереже вас від падінь, тому покриття буде моментально висихати.
 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner