384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Тепла підлога у ванній – основа сприятливого мікроклімату у всьому будинку

Тепла підлога у ванній – основа сприятливого мікроклімату у всьому будинку

 

Тепла підлога у ванній – основа сприятливого мікроклімату у всьому будинку

 

 

Ванна кімната – місце різких перепадів температури, підвищеної вологості, постійної вогкості. У таких умовах легко і невимушено розвиваються різні грибки і бактерії. Безумовно, всі люди знають, наскільки небезпечні спори цвілі. Потрапляючи в людський організм, вони призводять до різних захворювань дихальних шляхів, викликають важкі алергічні процеси. Зберегти оптимальні кліматичні параметри дозволить тепла підлога у ванній. Ця конструкція рівномірно прогріває підлогове покриття, що виключає ймовірність застоїв води, розбризканої по кахлю, запобігає подальший розвиток грибкових процесів. Підтримування стабільних параметрів вологості у ванній дозволяє зберегти сприятливий мікроклімат у всьому будинку.

На цій сторінці ми представляємо основні міфи і помилки пов'язані з опаленням за допомогою теплої підлоги та інфрачервоного опалення.

Майже у всіх ванних кімнатах в якості фінішного підлогового покриття використовують керамічну плитку. Цей матеріал високої теплопровідності тривалий час акумулює тепло навіть після відключення системи теплої підлоги від електропостачання.

 

 

 

Якої конфігурації має бути тепла підлога для ванної

 

Відмінно поєднується з плиткою і керамікою опалювальна система на основі нагрівального кабелю. Конструкція теплої підлоги добре зчіплюється з бетонною основою і плитковим клеєм. Фрагменти фінішної обробки підлоги будуть нерухомо триматися на своєму місці. Використовувати інфрачервоні термоплівки у ванній не рекомендують, оскільки поверхня цього матеріалу має низьку адгезію і не зможе надійно утримувати верхні шари покладеної плитки.

Підлогове покриття у ванній кімнаті повинно бути цілісним і надійним бар'єром на шляху проникнення вологи. При формуванні теплої підлоги особливу увагу варто приділити гідроізоляції внутрішніх шарів підлоги. Якщо обробка виконана правильно, у поверхні немає тріщин та пошкоджень, тепла підлога прослужить бездоганно тривалий час.

Укладаючи теплові мати під плитку потрібно враховувати розташування меблів і сантехніки в приміщенні. Випромінювання від нагрівальних елементів повинна безперешкодно поширюватися в просторі, не екрановані габаритними предметами. Нехтування ці правилом призведе до порушення працездатності струмопровідних елементів, їх перегріву і виходу з ладу всієї системи опалення.

 

 

 

Можна використовувати термоплівку в якості теплої підлоги у ванній?

 

Якщо кімната не володіє великою кількістю вільного місця, має невисокі стелі і не дозволяє підвищувати товщину підлогового покриття із-за слабких міжповерхових перекриттів, потрібно організувати опалення на основі легких, але ефективних матеріалів. Це плівки на основі текстильних стрічок, в які вмонтовані провідники. Як говорилося раніше, на ІК плівки важко покласти плитку, вона часто ковзає, деформується, шви розходяться. Умільці знайшли вихід – укладені панелі інфрачервоного обігріву вистилають стекловолоконной сіткою або гіпсокартонних листом, а вже на них наносять плитковий клей і самі фрагменти фінішної обробки. Додаткові прошарки підвищують властивості зчеплення двох шарів підлогового покриття.

Тепла підлога у ванній дозволить перетворити це приміщення з похмурого і вологого місця з патьоками і стікаючим по стінах конденсатом в теплу і свіжу кімнату. Крім того, система обігріву істотно продовжить придатність підлогового покриття, оскільки забезпечить його сухість. Відсутність вологи у внутрішніх шарах підлоги виключить їх руйнування, окислення. Правильно встановлені кабельні теплі підлоги, дотримання термінів їх повного висихання стануть запорукою сприятливого мікроклімату.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner