384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Тепла підлога для суміжній ванни і туалету

Тепла підлога для суміжній ванни і туалету

 

Тепла підлога для суміжній ванни і туалету

 

У багатьох квартирах приміщення, відведені під ванну і туалет, не рясніють розмаїттям вільного місця. Вони компактні, що ускладнює дизайнерське оформлення і втілення оригінальних ідей облаштування інтер'єру. У таких випадках зносять перегородку між кімнатами і об'єднують два простору воєдино. Деякі житла згідно плануванні відразу йдуть окремою ванною і туалетом. У них потрібно особливо уважно проводити оздоблювальні роботи, адже постійна вогкість і різкі перепади температури можуть пошкодити облицювання, сприяти швидкій деформації підлогового покриття, в результаті чого зовнішній вигляд кімнати стане далеко не презентабельним.

Тепла підлога у ванній – основа сприятливого мікроклімату у всьому будинку

Зберегти ремонт в первозданному вигляді, підтримувати оптимальні параметри сухості й тепла дозволить тепла підлога для суміжній ванни і туалету. Це обладнання на основі нагрівального кабелю або термоплівки з провідниками, що живиться від мережі і трансформуючий струм в теплову енергію.

 

 

 

 

Конструкція теплої підлоги

Для санітарних кімнат (душові, ванні, туалети) рекомендують тепла підлога на основі матеріалів, добре взаємодіють з плитковим клеєм. Адже плитка є головним оздоблювальним покриттям, коли справа стосується постійного контакту з водою, підвищеною вологістю і термальними стрибками.

Тепла підлога для суміжній ванни і туалету являє собою багатошарову конструкцію, основа якої – чорнову бетонну підлогу, усланный тепло - і гідроізоляцією. В спорудах з дерев'яними лагами частіше застосовується матеріал пароізоляції, який перешкоджає проникненню самих дрібних частинок вологи в деревину. На підготовленій основі розподіляють нагрівальний елемент, прикріплюють його за допомогою хомутів або скоб. Поверх теплового механізму заливають тонкий шар стяжки або розподіляють плитковий клей.

 

 

 

При організації теплої підлоги в подібній ванній кімнаті потрібно ретельно підбирати місце установки терморегулятора – основного модуля керування системою обігріву. Рекомендовано встановлювати блок управління для кожної гілки термоматов. Якщо у окремою ванною великий квадратури присутні символічні перегородки, які поділяють робочу зону ванни від куточка з унітазом, в підлогу можна монтувати кілька розгалужень нагрівальних елементів. Ставити на них окремі терморегулятори чи ні, залежить від квадратури опалювального приміщення і граничної потужності, яку може витримати модуль управління.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner