384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Тепла підлога у ванній - основа сприятливого мікроклімату в усьому будинку

Тепла підлога у ванній - основа сприятливого мікроклімату в усьому будинку

 

Тепла підлога у ванній ― основа сприятливого мікроклімату в усьому будинку


Ванна кімната ― місце різких перепадів температури, підвищеної вологості, постійної вогкості. У подібних умовах легко і невимушено розвиваються різні грибки і бактерії. Безумовно, всі люди знають, наскільки небезпечні спори цвілі. Потрапляючи в людський організм, вони призводять до різних захворювань дихальних шляхів, викликають важкі алергічні процеси. Зберегти оптимальні кліматичні параметри дозволить тепла підлога у ванній. Ця конструкція рівномірно прогріває підлогове покриття, виключає ймовірність застоїв води, розбризканої по кахлю, запобігає подальший розвиток грибкових процесів. Підтримування стабільних параметрів вологості у ванній дозволяє зберегти сприятливий мікроклімат в усьому домі.

Тепла підлога для кухні


Майже у всіх ванних кімнатах в якості фінішного підлогового покриття використовують керамічну плитку. Цей матеріал високої теплопровідності тривалий годину акумулює тепло навіть після відключення системи теплої підлоги від електропостачання.
Який конфігурації повинен бути тепла підлога для ванної

 

 

Відмінно поєднується з плиткою і керамікою опалювальна система на основі нагрівального кабелю. Конструкція теплої підлоги добре зчіплюється з бетонною основою і плитковим клеєм. Фрагменти фінішної обробки підлоги будуть нерухомо триматися на своєму місці. Використовувати інфрачервоні термоплівки у ванній не рекомендують, оскільки поверхня даного матеріалу має низьку адгезію і не зможе надійно утримувати верхні шарі покладеної плитки.
Підлогове покриття у ванній кімнаті повинен бути цілісним і надійним бар'єр єром на шляху проникнення вологи. При формуванні теплої підлоги особливу увагу варто приділити гідроізоляції внутрішніх шарів підлоги. Якщо обробка виконана правильно, у поверхні немає тріщин і пошкоджень, тепла підлога прослужити бездоганно тривалий годину.


Укладаючи теплові мати під плитку потрібно враховувати розташування меблів та сантехніки в приміщенні. Випромінювання від нагрівальних елементів повинне безперешкодно поширюватися в просторі, не екрануватися габаритними предметами. Нехтування ці правилом призведе до порушення працездатності струмопровідних елементів, їх перегріву і поломки всієї системи опалення.
Чи можна використовувати термоплівку в якості теплої підлоги у ванній?

 

Якщо кімната не володіє статком вільного місця, має невисокі стелі і не дозволяє підвищувати товщину підлогового покриття через слабкі міжповерхових перекриттів, потрібно організувати опалення на основі легких, але ефективних матеріалів. Це плівки на основі текстильних стрічок, у які вмонтовані провідники. Як йшлося раніше, на ІК плівки скрутно покласти плитку, вона часто ковзає, деформується, шви розходяться. Умільці знайшли вихід ― укладені панелі інфрачервоного обігріву вистилають стекловолоконной сіткою або гіпсокартонних листом, а вже на них наносять плитковий клей і самі фрагменти фінішної обробки. Додаткові прошарки підвищують властивості зчеплення двох шарів підлогового покриття.


Тепла підлога у ванній дозволить перетворити це приміщення з похмурого і вологого місця з податком і стікаючим по стінах конденсатом в теплу і свіжу кімнату. Крім того, система обігріву істотно продовжить придатність підлогового покриття, оскільки забезпечить його сухість. Відсутність вологи у внутрішніх шарах статі виключить їх руйнування, окислення. Правильно встановлені кабельні теплі підлоги, дотримання термінів їх повного висихання стануть запорукою сприятливого мікроклімату.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner