384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Тепла підлога в туалеті: від покупки до експлуатації

Тепла підлога в туалеті: від покупки до експлуатації

 

Тепла підлога в туалеті: від покупки до експлуатації


Санвузол в квартирі повинен облаштовуватися першим ділом, чи це приміщення в новобудові або стара квартира радянських часів. Навряд чи в подібній кімнаті люди перебувають у взутті, тому важливо забезпечити тепло ногам, постійно контактують з холодною поверхнею підлоги. У туалеті в якості підлогового покриття використовують керамічну плитку: і довговічне, і практично (будь-яке забруднення швидко усувається, матеріал не вбирає запахи). Під плиткою правильно підібраний тепла підлога функціонує зі стовідсотковою віддачею продуктивності.

Тепла підлога для кухні


Для установки під керамічне покриття підходять всі відомі системи теплої підлоги. Частіше використовуються кабельні нагрівальні елементи. Можна експериментувати з варіаціями їх укладання: змійкою, зигзагами, по спіралі. Туалет, як правило, має невелику квадратуру, тому використовувати інфрачервоні панелі встановленої ширини не дуже зручно, хіба що одну смугу термопленки можна вмонтувати близько унітазу. Кабельні мати або сам нагрівальний кабель можна підбивати від порога по всьому периметру кімнати, залишаючи буферний ділянку для монтажу сантехніки.

 

 


Встановлення теплої підлоги в туалеті


Здійснити укладання системи обігріву можна:
на старе покриття. Іноді нагрівальні елементи встановлюють прямо поверх старої плитки. У цьому випадку рівень підлоги піднімається на кілька сантиметрів. Слід з обережністю здійснювати подібні маніпуляції, враховувати висоту порогів, щоб стяжка не створювала неестетичних виступів. Також зменшитися висота стелі, ускладнитися процес установки сантехніки радянського зразка (унітази з косимо випуском).
на підготовлений чорнову підлогу. Для цього усувають стару плитку, прокладають шар гідроізоляції, вирівнюють основу. Після усунення старої плитки варто ретельно затерти нерівності. Матеріал гідроізоляції (наприклад, щільний поліетилен) необхідно розстелити з припусками на стіни або обробити біляплінтусну ділянки демпферної стрічкою. Можна використовувати також обмазувальну гідроізоляцію. Поверх неї слід залити бетонують суміш, вирівняти поверхню. На стадії заливки стяжки слід прокладати нагрівальний кабель. Незалежний нагрівач викладається потрібними завитками, фіксується затисками. Готові теплові мати просто розкочуються по потрібній зоні, на їх тильній стороні відривається захисна стрічка, яка звільняє липкі смуги для нерухомого з'єднання з основою. Поверх конструкції потрібно залити невеликий шар стяжки. Краще використовувати самовирівнюються рідина, яка забезпечить ідеально рівну поверхню для подальшого фінішного покриття, або відразу нанести плитковий клей для укладання кахлю. Нерівності і перепади може прибрати і клей, тому додатковий шар стяжки можна упустити.


Для максимальної адгезії сформованої конструкції теплої підлоги в туалеті і плиткового клею, просохла стяжку грунтують проникаючим грунтом або укладають додаткові матеріали зчеплення (монтажні сітки). Сучасні теплі підлоги інфрачервоного типу модифікуються і доповнюються матеріалами, легко поєднуються з клеєм під плитку. При покупці подібних нагрівальних систем варто ретельно вивчити можливості адгезії з конкретними поверхнями, уточнити у консультантів особливості термопанелей.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner