384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Тепла підлога для кухні

Тепла підлога для кухні

 

Тепла підлога для кухні


Кухня ― це приміщення інтенсивної експлуатації, вона не може простоювати тривалий годину. Як же постелити якісне підлогове покриття і при цьому не морити домочадців голодом? Вибір матеріалу підлогового покриття викликає масу труднощів, оскільки необхідно врахувати особливості інтер'єру єру, тонкощі стильового рішення, підібрати практичний і легкий у догляді матеріал обробки підлоги і при цьому забезпечити швидке висихання виконаної стяжки.


Прийнято в кухні-їдальні комбінувати кілька матеріалів підлогового покриття. У робочій зоні монтується керамічна плитка, в обідній ― лінолеум, пробка або ламінат. Міцна і довговічна плитка викликає дискомфорт при контакті босих ніг з холодним підставою кам'янської трав'яного покриття. Під неї обов'язково встановлюють систему обігріву. Нагрівальні елементи монтуються в цементну стяжку або поверх утепленого підлогового покриття. Тепла підлога для кухні може опалювати локальні зони, де є тільки плитка або розташовуватися по всій ділянці кухні, вільному від меблів.


Тепла підлога на кухні: з чого почати


Роботи з установки будь-якої конфігурації теплої підлоги починаються з підготовчого процесу вирівнювання основи. При виявленні нерівностей і перепадів висоти підлоги в будинках з бетонними перекриттями працюють з сумішами, що самовирівнюються, які сохнути 2-3 дні. Якщо перепад висоти перевищує 1см вирівняти підлогу можна тільки за допомогою цементно-піщаної стяжки, термін повного просушування якій понад 25дней. У спорудах із дерев'яна яними чорновими підлогами для вирівнювання можна використовувати листи фанери.

 

 


Існують спеціальні підкладки з вже закріпленими нагрівальними елементами, які дозволяють монтувати тепла підлога на кухні без виконання брудних і тривалих робіт по заливці стяжки. Термомати кріпляться до основи, поверх них наноситися клей, фіксується плитка. Також нагрівачі можна закрити ламінатом або лінолеумом (для цього покриття необхідний тонкий шар стяжки).
Найпростішим в монтажі вважається тепла підлога для кухні на основі інфрачервоних панелей. Він підходить для установки в обідній зоні, під плитку краще помістити кабельні системи опалення. ІК плівки викладаються на рівну поверхню, вони сприйнятливі до найменших горбки й нерівності. Перед установки системи слід ретельно очистити основу від скупчень пилу і дрібного сміття. Термоплівки нітрохи не впливають на висоту підлоги, оскільки займають всього 3 мм його товщини. Смуги полотнищ з нагрівачами розрізають в відповідно до потрібних розмірів, розміщують на підкладці з фольги або іншого відображає матеріалу. Між собою фрагменти плівки скріплюються скотчем, що виключить їх зміщення при фінішній обробці підлогового покриття. Всі відкриті ділянки провідників ізолюються, смуги з'єднання єднуються проводкою, що додається в комплекті.

Тепла підлога для суміжних ванни і туалету


При покупці фінішних покриттів необхідно стежити, щоб на маркуванні оздоблювального матеріалу був значок, що підтверджує сумісність з підлогами підігріву. Непристосовані покриття під впливом тепла втратять еластичність або пожолобляться, поверхня деформується або зовсім розійдеться по швах.
Як відрегулювати температуру теплої підлоги

 

На кухні з декількома типами підлогового покриття важливо врахувати особливості шкірного матеріалу, розрахувати оптимальну температуру прогріву для кожної зони. Комфортні показники ― не вище 26 ° C. Не варто випускати з уваги, що біля ділянки приготування їжі (газова або електрична плита) температура набагато вище, ніж близько обіднього столу. У робочій зоні можна виставити мінімальну температуру, щоб керамічна плитка злегка прогрілася, досягла температури, комфортної для тривалого перебування людини. Таким чином, тепла підлога зменшіть випромінювання тепла від тіла людини в напрямку непрогрітій поверхні.


Чи можна в рамках одного приміщення виставити різну температуру підігріву? Безумовно, так, якщо встановити кілька терморегуляторів. Блоки керування температурними параметрами монтуються для кожної гілки нагрівальних елементів. При цьому пристрій може виноситися за межі кухні, монтуватися на будь-якій зручній висоті від підлоги. Сучасні прилади регулювання контролюють не тільки температуру, але і програмують автоматичне включення / вимикання системи обігріву.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner