384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Тепла підлога в кімнатах різного побутового призначення

Тепла підлога в кімнатах різного побутового призначення

 

Тепла підлога в кімнатах різного побутового призначення


Складно уявити житло людини без опалювальних систем. Зараз навіть у період міжсезоння можна невимушено зігріти себе і близьких м'яка яким теплом, і зовсім неважливо, що центральне опалення ще не включене. Система «Тепла підлога» дозволяє рівномірно прогріти будь-яке приміщення, організувати локальні зони підігріву в квартирі, приватному будинку, в комерційному приміщенні. Якщо встановити окремий автомат-вимикач на щитку розподілу напруги, обігрів підпільного типу можна використовувати відразу в декількох кімнатах.


Розберемося, в яких кімнатах актуальна установка теплої підлоги.
Тепла підлога на кухні


У день людина як мінімум 4 рази винен відвідати кухню і поїсти. За приготуванням їжі господиня проводити в цій кімнаті багато часу. В якості підлогового покриття в кухонній зоні майже завжди використовують керамічну плитку, камінь та інші міцні, але холодні матеріали. Говорити про шкоду тривалого впливу холоду на організм людини не будемо ― це відомий факт. Тому без підігріву підлоги, услал плиткою, не обійтися. Нагрівальні мати легко встановити, а для їх управління достатня одного терморегулятора і датчика температури. Електричні системи опалення споживають багато електрики, але ця витрата можна контролювати, підбираючи оптимальну температуру прогріву підлогового покриття. Для цього потрібно розрахувати потужність теплої підлоги і не перестаратися з кількістю нагрівачів на 1м2 (питома потужність не більше 80Вт / 1м2). Керамічна плитка не прогрівається вище 25 ° C, альо цього достатня, щоб людина не відчував божевільного холоду і мерзлякуватості нижніх кінцівок.

 

 


При візуальному поділі кухні на кілька зон (робочої і їдальнею) можна експериментувати з комбінуванням декількох обробок підлогового покриття. При цьому різні матеріали фінішної обробки можуть вимагати різнотипних нагрівачів. Під кераміку, камінь і керамограніт підійде кабельний тепла підлога, під ламінат ― теплові мати, під лінолеум і ковролін ― інфрачервоні термоплівки.

Тепла підлога в кімнатах різного побутового призначення


Тепла підлога у ванній


Постійна сирість і перепаді температури, що стікає по стінах конденсат і цвіль в куточках, віддалених від радіатора опалення ― все це про погано обігрівається ванній кімнаті. Все, що скупчується в цій кімнаті, поширюється по всій квартирі, погіршує мікроклімат житла, позначається на здоров ї постояльців. Щоб ванна була суху і теплою, під підлогове покриття монтують тепла підлога. З точки зору практичності та зручності по догляду, оптимальний матеріал обробки стін і підлоги ― плитка. Система теплої підлоги монтується в шар плиткового клею. Через 3 дні після його висихання на підлогу можна встановлювати фрагменти плитки, викладати візерунки та орнаменти ― це ніяк не вплине на якість обігріву, адже нагрівальний кабель вже нерухомо зафіксований в шарі обробки.

 


Управління системою обігріву здійснює терморегулятор, встановлений в будь-якому зручному місці. Якщо модуль фіксується в межах кімнати з підвищеною вологістю, для його захисту необхідно використовувати монтажну коробку. Регулятор температури можна винести за межі ванною, якщо це не вплине на загальний фон квартири.


Тепла підлога в туалеті


Кімната подібного призначення винна облаштовуватися в першу чергу. Навіть, якщо на кухні все верх дном, а ванна взагалі складається тільки з труб і чорнової підлоги, спочатку слід зробити ремонт в туалетній кімнаті. Це приміщення, в основному, маленьке, не містить радіаторів опалення, як підлоги в ньому використовується швидко очищує плитка. Щоб не озябнуть в процесі експлуатації специфічного місця, треба встановити теплу підлогу в туалет. Під кераміку найпростіше ставити термомати або двожильний нагрівальний кабель. Терморегулятор теплої підлоги краще встановити за межами санітарної кімнати. У зв'язку з періодичністю відвідування даного приміщення температуру прогріву раціональніше ставити на мінімум.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner