384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

На цій сторінці ми представляємо основні міфи і помилки пов'язані з опаленням за допомогою теплої підлоги та інфрачервоного опалення.

На цій сторінці ми представляємо основні міфи і помилки пов'язані з опаленням за допомогою теплої підлоги та інфрачервоного опалення.

 

На цій сторінці ми представляємо основні міфи і помилки пов'язані з опаленням за допомогою теплої підлоги та інфрачервоного опалення.


Буду вдячний, якщо Ви, дорогі читачі надішлете нам ще нерозв'язних питань і тверджень надавати у глухій кут досить дорослих і грамотних людей, а ми постараємося знайті на них відповідь, зважений і обгрунтований.

Рідка тепла підлога, економічніша кабельної на 40%?


Як теплою підлогою, температура якого близько 30 градусів Цельсія, опалити приміщення?
Тепла підлога опалює не високою температурою, а великою площею, площа теплої підлоги повинна бути близько 70 відсотків від загальної площі
Підхід до розрахунку опалення повинен бути грамотним (краще звернути до нас в магазин або по телефону
Інфрачервоний, значити холодний.
Ще одна помилка пов'язано з інфрачервоним опалення, нібито воно опалює якимись променями а сам нагрівач залишається холодним, що в корені не вірно. Прикладом може служити сонце, воно є найпотужнішим інфрачервоним випромінювачем, а так само будь нагрітий предмет. Навіть людина виділяє (у перерахунку на кіловати) близько 150 Вт І частина з них інфрачервоним випромінюванням.

 

 

 


Інфракраснікі теплі.


Лікувальна інфрачервоне випромінювання?
На ринку з'єднання явилося дуже багато «лікувальних теплих підлог» і статей на цю тему. Не сперечаюся, може бути теплові, інфрачервоне випромінювання в діапазоні від 8 до 10 мікрон цитую «викликає потужний оздоровчий вплив на організм людини» альо при розрахунку та купівлі опалювальних приладів,
По-перше ставляться дещо інші завдання, а саме ОПАЛЕННЯ ПРИМІЩЕНЬ
По-друге: ще НІ КОМУ НЕ прописувати в поліклініці «ТЕПЛИЙ ПОЛ»
СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ ТЕПЛИЙ ПОЛ КАБЕЛЬНІ І ПЛІВКОВІ НЕ Є медичне обладнання


Стяжка повинна бути рідкою?


Це помилка, стяжка повинна бути приготовлена таким чином, що б розчин можна було використовувати для штукатурних робіт, інакше велика кількість води міститься в розчині випарувавшись або всмоктавшись в бетонну основу дасть велику усадку і як наслідок розтріскування стяжки з усіма можливими наслідками. Склад стяжки повинен відповідати будівельним нормам


У чому відмінність карбону від графіту і вуглецю?


Таке питання часто задають мотівіроуя тім, що деякі опалювальні плівки (наприклад грін лайф) мають нагрівальний елемент з карбону. Графіт, це атоми вуглецю зібрані в особливу кристалічні ґрати, так само при високій температури і тиску можна синтезувати і алмаз, він складається з атомів вуглецю але має іншу кристалічні ґрати, більш щільну. А карбон (вуглець) це вуглець, тільки англійською мовою.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner