384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Рідкий ТЕПЛИЙ ПОЛ, економічніший КАБЕЛЬНОГО НА 40%?

Рідкий ТЕПЛИЙ ПОЛ, економічніший КАБЕЛЬНОГО НА 40%?

 

Для початку я наведу «технічні» характеристики з реклами цього теплої підлоги, а потім поясню, чому ця інформація ніякого відношення до правди не має.


Отже: рідинний ТЕПЛИЙ ПОЛ економічність КАБЕЛЬНОГО НА 40%


Так л рідинний тепла підлога і це? У нагрівальному кабелі СпайХіт або в будь-якому іншому в якості нагрівальної жили використовуються дріт з різних металів. У рідинному теплій підлозі теж саме. ККД нагрівального елементу приблизно 100% і в тому, і в іншому випадку. Тобто, коефіцієнт корисної дії кабельного теплої підлоги і рідинного теплої підлоги абсолютно однаковий. Є ще одна особливість рідинного теплої підлоги: рідина в трубі, на думку виробника, довше остигає, з чого ж складається ця чарівна рідина? За інформацією, отриманою від продавця, 4 частини етиленгліколю і води 6 частин.

Для виконання монтажних робіт необхідно підготувати наступні матеріали:


(цитата з Вікіпедії :. етиленгліколь (гліколь; 1,2-діоксіетан; етандіол -1,2), HO-CH2-CH2-OH ― двоатомних спирт, найпростіший представник поліолів (багатоатомних спиртів) У очищеному вигляді являє собою прозору безбарвну рідину злегка маслянистої консистенції. Не має запаху і володіє солодкуватим смаком. Токсичний. Попадання етиленгліколю або його розчінів в організм людини може призвести до незворотних змін в організмі і до летального результату)


«Акумуляція тепла. Гріюча труба в стягуванні остигає в 2 рази довше інших систем теплих підлог »Як я вже згадував, всередині труби етиленгліколь з водою, теплоємність цієї суміші дійсно вище теплоємності цементно-піщано стяжки, АЛЬО кількість труби (обсяг труби относітелно обсягу ЦПС) настільки мало, що можна знехтувати цієї незначною різницею. Основний теплової ємністю служити масив стяжки, а не сурми, і кабелі, прокладені в ній, і від товщини стяжки і її ваги залежить в кінцевому підсумку її теплоємність.

 

 

«Ефект скороварки. Рідина в закритому просторі під тиском швидше прогрівається до необхідної температури. »Раніше, за радянських часів, були в деяких будинках наливні водонагрівачі, вода в них наливалася доверху, і кран перекривався, включали підігрів, вода нагрівалася за таку ж кількість часу, що й сучасні водонагрівачі, що знаходяться під тиском приблизно в 6 кг. Тиск не впливає на швидкість нагріву рідини, в скороварці швидше готується їжа, а вода нагрівається за таку ж кількість часу.


У висновку, хочу сказати про економію електроенергії: енергозберігаючих теплих підлог не буває, буває правильно і досить утеплене приміщення. Якщо ми проведемо експеримент і в одному приміщенні укладемо «рідинний тепла підлога» вартістю 45т.р., а в іншому кабельний теплий пів вартістю 15 т. р., то витрати на опалення, швидкість нагріву і комфорт проживання будуть абсолютно однакові.


30% ― 40% ЕКОНОМІІ - ЦЕ ФАНТАЗІЯ ВИРОБНИКА.


Рідинний тепла підлога


«Рідинний тепла підлога-це єдиний ремонтується тепла підлога» ― це неправда, кабельні теплі підлоги можна відремонтувати. У серйозної фірми є сервісний центр та обладнання, за допомогою якого можна трассіровать тепла підлога і виявити місце обриву або короткого замикання (у нас таке обладнання є). Для ремонту розкривається одна плитка, і ставитися ремонтна муфта. Вся процедура займає два -три години. 95% аварій теплої підлоги відбувається з вини людини, що займається монтажемстяжкі або підлогового покриття (кахлю). Решта 5% перебувають в сполучної муфті, тому складно об'єднання єктивно оцінити причину поломки. Якщо така поломка трапляється в кабелі СпайХіт, то ми ремонтуємо його безкоштовно.
«Рідинний тепла підлога не боїться запирання меблями» Кабель СпайХіт, залитий в стяжку 6 см і більше, не боїться запирання меблями. Вирішальну роль відіграє товщина цементної стяжки, а не нагрівальний елемент, та й здоровий глузд ніхто не відміняв.


Якщо Вам не подобатися ця стаття і у Вас є аргуметрірованное думка, пропоную його висловити, і воно буде опубліковано відразу ж, із зазначенням Вашого телефону і електронної пошти. У нас в країні демократія і повна толерантність (терпимість).

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner