384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Плівкові теплі підлоги - альтернативне опалення майбутнього!

Плівкові теплі підлоги - альтернативне опалення майбутнього!

 

Плівкові теплі підлоги ― альтернативне опалення майбутнього!


Поява плівкової теплої підлоги зробило переворот на ринку систем опалення. Все більше людей відмовляється від використання традиційного обладнання і методів для обігріву приміщень на користь цієї новинки.

Чим продиктоване таке рішення? Безумовно, масою переваг, які складаються у величезну вигоду у фінансовому плані і з точки зору простоти установки, технічних характеристик і забезпечення комфорту.

Чи варто купувати підлоги з підігрівом?

Переваги плівкової теплої підлоги:

 

Тепло розподіляється рівномірно по приміщенню.
Постійна підтримка поверхні підлоги (система також може встановлюватися на стіни і стеля) в сухості оберігає приміщення від виникнення цвілі і розмноження мікробів.
Безпека для дітей: опалювальна система прихована під підлогою, і його температура не перевищує 26-28 градусів.

 

 


Економія електроенергії при використанні системи досягає 20% і вище в порівнянні з іншим опалювальним устаткуванням. Принцип роботи системи заснований на дії інфрачервоного випромінювання, яке поглинається людиною і не нагріває повітря ― по прямій аналогії з впливом сонячного світла.
Максимально швидкий нагрів приміщення, який забезпечується відмінним від інших приладів принципом роботи.


Простота монтажу: плівковий тепла підлога укладається під будь обробний матеріал, будь то плитка, лінолеум, ламінат або інший матеріал, що не вимагає стяжки. Загальний час монтажу складі не більше години. Користуватися системою можна відразу після установки.
Цілющий вплив на організм: інфрачервоні хвилі нормалізують кровообіг, обмін речовин, температуру тіла. Це не просто комфорт в будинку, але і внесок у здоров'я ваших близьких.


Плівкова тепла підлога може вікорістовуватіся в різних приміщеннях як основна або додаткова система опалення. Використання її у приватних будинках і квартирах дарує незалежність від плану служб житлово-комунального господарства і дозволяє самостійно регулювати оптимальний температурний режим у будинку. А в тих приміщеннях, де опалення не передбачено, плівковий тепла підлога дозволить швидко вирішити проблему обігріву без витрат на проведення опалювальних труб і встановлення котла. Це ідеальний варіант для лікарень і дитячих садів, де потрібна особлива турбота про здоров'я людей, а також у сільському господарстві, оскільки надає позитивний вплив на ріст і розвиток рослин.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner