384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Порівняння різних варіантів опалення приватного будинку заснована на розрахунку вартості впровадження і експлуатаційних витрат для приміщення площею 100 м2

Порівняння різних варіантів опалення приватного будинку заснована на розрахунку вартості впровадження і експлуатаційних витрат для приміщення площею 100 м2

 

Порівняння різних варіантів опалення приватного будинку заснована на розрахунку вартості впровадження і експлуатаційних витрат для приміщення площею 100 м2 при висоті стель 2,7 метра.
Для наочності проведемо зразкові розрахунки по системах опалення, які працюють на різних видах палива (електриці, солярці, природному газі, вугіллі, дровах, зрідженому газі) і системі інфрачервоного опалення Heat Plus. Якщо ви хочете оцінити витрати на впровадження та обслуговування для заданої площі і на основі цих даних вибрати, яке опалення краще для вашого випадку, то просто підставте в наведену нижче формулу замість 100 необхідне число.


Для порівняння витрат приймемо наступні умови:


котел знаходиться в роботі половину загального часу;
тривалість опалювального сезону ― 7 місяців.
Для опалення 1 м2 (до 3 м3) приміщення з гарним утепленням знадобиться приблизно 100 Вт теплової потужності. Будемо використовувати це значення в розрахунках, оскільки потужність котла зазвичай вимірюється в кВт незалежно від використовуваного палива.
Таким чином, для опалення заміського будинку площею 100 м2 нам потрібно котел потужністю близько 10 кВт.
При безперервній роботі котла на місяць вийшло б: 10 кВт х 24 години х 30 днів = 7200 кВт / годин
З урахуванням умови, згідно з яким котел буде працювати половину зазначеного години (або на половину максимальної потужності): 7200 кВт / рік ÷ 2 = 3600 кВт / годин
Тепер нам відомі витрати за один місяць опалювального сезону. Помноживши це значення на 7 місяців, отримаємо 25200 кВт / годин на рік.

Система акумуляції тепла призначений для установки на перших поверхах житлових будинків


Під дією різних факторів (температура повітря, утеплення стін тощо) це значення буде змінюватися в більшу або меншу сторону. Втім для порівняння вартості монтажу систем опалення, які ми розглянємо далі, це несуттєво, оскільки ми розраховуємо витрати для одного і того ж будинку при однакових умовах. Перейти в розділ «Витрати при різних типах опалення»

 

 

 


З порівняння результатів ми бачимо, що варіант із рідкопаливним котлам більш витратний, ніж варіант з магістральним газом, у свою чергу програє за цим показником твердопаливного котла. З якої ж причини рідкопаливні котли набули поширення для опалення житлових будинків? У ряді випадку немає можливості підключитися до газової магістралі або отримати необхідну для опалення приватного будинку електричну потужність. Тоді рідкопаливний котел виступає як альтернатива регулярне завантажування дров чи вугілля і має деякі переваги.


А що ж система опалення HEAT PLUS, витрати на неї вища, ніж на твердопаливний і газовий котли? Давайте тепер порахуємо вартість експлуатації. Для зручності наведені дані по трьох найпопулярнішим системам приватного опалення в порівнянні з HEAT PLUS (див. Таблицю). Також пропонуємо ознайомитися з факторами економічної ефективності систем опалення.
Яке опалення вибрати? Плюси електричного опалення будинку
Порівнявши інфрачервоне опалення HEAT PLUS з іншими системами, ми можемо сформулювати його основні переваги:


Зручність. Ви можете застосовувати HEAT PLUSTM як основну або додаткову систему опалення (наприклад, для підлог з підігрівом). Приміщення починає нагріватися безпосередньо після включення обладнання. Є можливість встановлювати і регулювати температуру окремо в кожній кімнаті. Система інфрачервоного опалення проста в установці і не вимагає ремонту приміщення після установки або демонтажу. Існують можливості монтажу системи опалення поетапно. Управління HEAT PLUSTM повністю автоматизовано, для цього не потрібно обслуговуючий персонал. Використання даної технології не вимагає прокладки додаткової системи вентиляції та обладнання котельні, що знижує загальні витрати на етапі впровадження.
Доступність і економічність. Система електричного підігріву підлоги дозволяє знизити капітальні витрати на автономне опалення будинку до 1,5-2 разів у порівнянні з конвективним (рідинним) опаленням.

 

Ця технологія не вимагає установки котла і батарей, прокладки трубопроводу, і недорога в обслуговуванні. Після відключення електроживлення температура в приміщенні буде поступово знижуватися за рахунок тепловтрати будівлі. При включенні підігріву підлоги вона швидко відновлюється. Можливості системи обігріву дозволять користувачеві автоматично задавати і змінювати температуру на цілу добу і навіть тижню. Все залежить від часу перебування людини в приміщенні. Ми пропонуємо систему опалення заміського, щоб кожен споживач, виходячи з власних уявлень про комфорт і економії, міг розпоряджатися своїм теплом створювати в будинку комфортні умови, коли це необхідно.
Екологічність. HEAT PLUSTM виготовлений з екологічно нейтральних матеріалів. Системи інфрачервоного опалювання не висушують повітря на відміну від конвекційних технологій. Вони безпечні для атмосфери, оскільки в процесі роботи не виділяються продукти горіння і водяна пара; в приміщенні не виникають протяги і циркуляція пилу. Довгохвильове променисте тепло нешкідливо для живих організмів. Довжина його хвилі наближена до частотах випромінювання тіла людини, тому тепло засвоюється легко.
Надійність. HEAT PLUSTMімеет гігієнічний і пожежний сертифікати і рекомен-дованих для обігріву дитячих і медичних установ. Система інфрачервоного опалення HEAT PLUS обладнана пристроєм захисного відключення. Власник може залишати її без нагляду, бо відсутня небезпека витоку теплоносія, система не промерзає при відключенні електроенергії.

 

Гарантія виробника ― 15 років. Експлуатаційний ресурс ― понад 50 років.


Всі розрахунки були виконані при допущенні, що температура в приміщенні + 20 ° С і зовнішня температура -30 ° С.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner