384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Теплі підлоги «Національний Комфорт» створюють в квартирі, будинку або на дачі ідеальну обстановку

Теплі підлоги «Національний Комфорт» створюють в квартирі, будинку або на дачі ідеальну обстановку

 

Теплі підлоги «Національний Комфорт» створюють в квартирі, будинку або на дачі ідеальну обстановку для життя і відпочинку. Це простий і доступний спосіб зробити Ваш будинок затишне і наповненим теплом. Все більше покупців вибирає теплі підлоги «Національний Комфорт» тому що це:

Комфорт: теплий підлога створює ідеальний температурний режим: на рівні підлоги + 24 ° С.
Універсальність: теплі підлоги Національний комфорт можуть використовуватися для будь-яких приміщень і встановлюються під практично будь-яке покриття: кахельну плитку, керамограніт, мармур і т. д.
Відмінні ціни: Основна відмінність теплих підлог ПК ― це доступні ціни. Наша мета ― зробити кращу пропозицію в цьому секторі ринку у співвідношенні "ціна-якість".

Тепла підлога повинен служити своєму господареві дуже довго, тому до його вибору потрібно підійти відповідально.


Надійність: теплі підлоги ПК відповідають сучасним європейськім вимогам до якості та безпеки. Це досягається, в першу чергу, конструкцією нагрівальних кабелів, використанням високотехнологічного імпортного устаткування і комплектуючих матеріалів, а також жорсткими випробуваннями, які проходитимуть вся наша продукція.

 

 


Довговічність: теплі підлоги ПК служать десятиліттями, як правило, від одного капітального ремонту до іншого і не вимагають технічного обслуговування.
Економічність: теплі підлоги економічні, так як підключаються в мережу через терморегулятор, що дозволяє встановити годину роботи системи і температуру підлоги. «Розумні» терморегулятори дозволяють включати систему тільки в тієї годину, коли це необхідно, при цьому значно економити на електроспоживанні.
Простий монтаж: за допомогою детальних інструкцій, які додаються до комплектів теплих підлог, і простих інструментів можна встановити систему самостійно, або запросити фахівців з установки теплих підлог (будівельну бригаду), або замовити фірмовий монтаж системи.


Гарантія: Національний комфорт одна з небагатьох компаній, що пропонують дійсно фірмову гарантію на теплі підлоги та післягарантійне обслуговування.
Компанія «Національний Комфорт» випускає кілька видів теплих підлог:


Тепла підлога Національний комфорт в стяжку


У класичному варіанті кабельна секція «Національний Комфорт» укладається під шар цементно-піщаної стяжки (3-5 см). У разі комфортного обігріву (ефекту «теплої підлоги») досить 3 см стяжки; а у разі основного обігріву приміщення ― не менше 5 див. Стяжка грає роль акумулятора тепла. Чим вона товщі, тим довше остигають полі, і тим економічніше і ефективніше система обігріву. Застосування: Найчастіше класичний тепла підлога використовується в приміщеннях, де стяжка ще не зроблена. Багато наших клієнтів використовують класичний тепла підлога для додаткового обігріву лоджій, зимових садів, приміщень в окремо розташованих будівлях (на дачах, у лазнях).

 

Тепла підлога Національний комфорт без стяжки


Тонкі теплі підлоги «Національний Комфорт» призначені для укладання безпосередньо під підлогове покриття (плитку, керамограніт і т. п.) Головний елемент системи ― нагрівальний мат ― являє собою спеціально розроблений тонкий кабель, закріплений на склосітці з однаковим кроком. Застосування: Нагрівальні мати ідеально підходять для приміщень, де немає можливості зробити стяжку; для приміщень з невисокими стелями. Система дуже проста в монтажі, і, відповідно, вимагає мінімум часу на установку. Ще одна перевага тонкого теплої підлоги «Національний Комфорт» ― це можливість установки на стару підлогу.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner