384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Інфрачервоний плівковий тепла підлога

Інфрачервоний плівковий тепла підлога

 

Інфрачервоний плівковий тепла підлога


Багато істориків задаються питанням, який тепла підлога найкраще підходить для монтажу під ламінат. Ламінатні підлоги останнім часом стали дуже популярними. Вартість такого підлогового покриття сьогодні цілком доступна масовому споживачеві. Однак ламінат ― це досить холодну підлогу, особливо для дитячих ніг, тому молоді батьки досить частина приймають рішення утеплювати ламінатних підлоги в квартирі. Ідеальним рішенням в даному випадку буде супертонкий плівковий тепла підлога "Teplofol-nano".
Teplofol ― це готова електрична система нагріву підлоги, в основі якої знаходиться спеціальна нагрівається плівка. Нагрівальний елемент такої підлоги міцно запаяний всередині досить щільної плівки, що надає інфрачервоному теплій підлозі найвищу захист від ймовірного спалаху.

Теплі підлоги «Національний Комфорт» створюють в квартирі, будинку або на дачі ідеальну обстановку

 

 

 

 

Плівкові теплі підлоги мають багаторазовий запас міцності в плані пожежної безпеки, що дозволяє встановлювати їх не тільки під ламінат, а й під натуральний паркет, в тому числі і безпосередньо на дерев'яна яні підлоги, без додаткової стяжки. І при цьому рівень підлоги піднімається всього на пару міліметрів. Загалом, інфрачервоний тепла підлога ― це універсальне технічне рішення, яке можна використовувати практично в будь-яких умовах. Плівковий підлога "Teplofol-nano" може стати повноцінним джерелом тепла і затишку абсолютно в будь-якому приміщенні. Він моментально прогріває поверхню підлоги і також швидко здійснює прогрівання приміщення. При цьому, зовні інфрачервона підлога ніяк не видає своєї присутності в кімнаті, на відміну від того ж кондіціонера, який далеко не завжди вдало вписується в інтер'єр. Монтаж такої підлоги надзвичайно простий. Не потрібна ні стяжка, ні спеціальний клей. Підлога встановлюється «сухим способом».


У комплект теплих підлог "Teplofol-nano" входити:
безпосередньо, нагрівальна плівка teplofol
затиск
бутиловий ізоляційний скотч
скотч для кінцевих з'єднання єднань
ізоляційна коробка
монтажний провід
Технічні характеристики теплих підлог Teplofol:
потужність: 140 Вт / кв. м;
напуга: 220 В;
робочий струм: 0,64 А / кв. м
крок: 0,585 м
ширина: 0,54 м


Підібрати оптимальний інфрачервона підлога для вашого приміщення не складно. Вам треба правильно порахувати площу, віднявши від загальної площі приміщення, площа, зайняту меблями. Виходячи з отриманих даних, можна підібрати найбільш близький за площею набір "Teplofol-nano".

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner