384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Теплі підлоги Green Box ― це відмінне рішення для приміщень з непростою плануванням

Теплі підлоги Green Box ― це відмінне рішення для приміщень з непростою плануванням

 

Теплі підлоги Green Box ― це відмінне рішення для приміщень з непростою плануванням, а також для кімнат, площа яких грунтовно заставлена побутовою технікою та меблями. Маючи настільки складну геометрію статі, укладати традиційний кабельний теплий пів досить непросто. Тепла підлога Green Box складається з надтонкого кабелю, який досить легкоуніверсальний теплий полразмещается навіть у досить вузьких проходах і кутах. Назва Green Box для цього теплої підлоги обрано не випадково. Це дійсно екологічний продукт, які виготовляється тільки з екологічно чистих матеріалів. В цілому ж, даний тепла підлога ― універсальний. Ви можете використовувати його практично в будь-яких умовах. Його можна використовувати, як з бетонною стяжкою, так і без неї, укладаючи кабель безпосередньо в шар плиткового клею. Крім того, тепла підлога Green Box незамінний при роботі на дуже маленьких площах. Його рекомендується використовувати в роздільних санвузлах, коридорах, кімнатах з вузькими проходами і т. п. Можна сказати, що теплі підлоги Green Box поєднують в собі всі переваги звичайного кабельного теплої підлоги і нагрівальних матів. Судіть самі:

 

 

 

 

тепла підлога для малих приміщень

 

товщина нагрівального кабелю універсального теплої підлоги Green Box складає всього 3 мм
кілька шарів ізоляції, що витримують нагрівання до 180 градусів і додатковий захист кабелю від перегріву, забезпечують неперевершену протипожежний захист універсальних теплих підлог Green Box.
двожильний кабель полегшує процес підключення теплої підлоги.

Тепла підлога Теплолюкс ― це 15-річна гарантія виробника


використання пластмас провідних світових виробників, а також відсутність у їх складі шкідливих для людини речовин (зокрема ― свинцю) роблять теплі підлоги Green Box абсолютно безпечними для людини.
тепла підлога під будь-яке покриття

 

Комплект "Green Box" включає у собі:

 

кабельну нагрівальну секцію на котушці
монтажну стрічку


Щоб полегшити монтаж Green Box рекомендується використовувати спеціальний комплект "Orange Box", який дозволяє підключити до електромережі до 3 комплектів теплих підлог. У цей комплект вже включені всі необхідні для монтажу витратні матеріали, а також I-WARM-710 останнього покоління, обладнаний рідкокристалічним дисплеєм і температурним датчиком. Встановивши даний прилад, ви зможете значно скоротити витрату електроенергії. З його допомогою можна максимально тонко налаштувати роботу теплої підлоги. При тривалій відсутності в будинку, можна встановити прогрів на мінімальний рівень, щоб при дуже низькому споживанні електрики зберегти мінімальний рівень тепла в приміщенні. Втім, ви можете підібрати для свого універсального теплої підлоги і інший вид терморегулятора

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner