384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Електричний прогрів підлоги ― більш зручний і ефективний

Електричний прогрів підлоги ― більш зручний і ефективний

 

З тих пір, як у наш побут міцно ввійшло словосполучення «підігрів підлоги», йде непримиренний суперечка про те, який тип теплих підлог краще: водяний або електричний. В останні роки у прихильників електричної теплої підлоги в цій суперечці з'єднання явилося більше аргументів.

Теплі підлоги під різні поверхні

 

Сьогодні підлоги з підігрівом вже не є прерогативою тільки дуже забезпечених людей. З появою на ринку вітчизняних електричних теплих підлог «Теплолюкс» і «Національний комфорт» комфортні підлоги набули прописку в самих звичайних міських квартирах економ-класу. Ціни на підлоги з підігрівом сьогодні цілком доступні будь-якому представникові середнього класу. Якщо ваша сім'я може дозволити собі покупку квартири (нехай навіть із залученням іпотечного кредиту), то ви напевно зможете собі дозволити і установку теплих підлог, якщо не у всій квартирі, то хоча б у ключових зонах: санвузол, кухня, передпокій. На питання, навіщо мені це потрібно, у нас є цілком конкретна відповідь: тепла підлога прогріває повітря в приміщенні на висоті до 2 метрів. Причому, прогріває рівномірно ― по всій площі, на відміну від настінних батарей.

 

 

 

 

Так що, в деяких приміщеннях підлоги з підігрівом цілком можуть виконувати функцію основного джерела тепла. Більш того, це будуть найкомфортніші і економічні джерела тепла, оскільки застосування сучасних автоматичних терморегуляторів дозволяє максимально оптимізувати витрату електроенергії, що витрачається на підігрів підлоги. Вісь тут ми впритул підійшли до питання про те, який тип підігріву підлоги краще використовувати: водяний або електричний.

 

До плюсів водяної теплої підлоги можна віднести наступне:

 

відсутня необхідність покупки електричних нагрівальних секцій,
економічність при експлуатації.
Мінусів набагато більше:

неможливість регулювання температури водяної теплої підлоги.
повна залежність від температури теплоносія у вашій системі опалення. Якщо ви перестали підігрівати воду в системі, то і підлога стає холодним. Якщо опалення відключілі, то і підігрів підлоги у вашій квартирі перестає працювати.
складність монтажу такого теплої підлоги, особливо в міських квартирах.
необхідність використання більш потужного насоса для прокачування теплої води через трубопроводи теплої підлоги. Слабкий насос може просто не впоратися із збільшеним навантаженням.
небезпека затоплення сусідів знизу, у разі обриву трубопроводу теплої підлоги.
Тепер порівняємо з результатами електричних теплих підлог. Переваги такого типу підігріву полягають у наступному:

можливість підібрати електричний тепла підлога абсолютно під будь-яке підлогове покриття,
легкий монтаж електричних теплих підлог,
можливість гнучкої настройки прогрівання підлоги протягом доби, на кожен день тижня,
повна автономність від основної системи теплопостачання. Навіть якщо опалення відключать в середині лютого, ві зможете прогрівати приміщення до прийнятної температури, за допомогою системи прогрівання підлоги,
відсутність ризиків із затоплення сусідніх мешканців.


До мінусів можна віднести, хіба що, витрата електрики. Однак якщо ви будете використовувати системи підігріву підлоги разом з сучасними терморегуляторами, то збільшення витрати електрики буде незначним. Сучасна автоматика дозволить вам прогрівати підлоги у вашому будинку тільки тоді, коли вам це потрібно. У кожній кімнаті будинку можна налаштувати свій режим роботи теплої підлоги, який залежить від розпорядку дня господаря цієї кімнати. Можна також задавати і температуру прогрівання підлоги, оскільки у кожної людини свої уявлення про комфортній температури.

Сподіваюся, що ми вас переконали, що електричний прогрів підлоги ― більш зручний і ефективний. Тепер вас напевно цікавить, скільки ж коштує, встановити у себе вдома такий теплий пол? Задовольнити свою цікавість ви можете в розділі «Калькулятори» на нашому сайті. Там же можна відправити заявку на покупку або додаткову консультацію з нашим фахівцем.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner