384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Як перевірити теплу підлогу?!

Як перевірити теплу підлогу?!

 

1. Перш за все, приділити велику увагу вибору фірми-виробника. Купуйте нагрівальний кабель у офіційного дилера. Пам " ятайте, що на 90% успіх залежить від монтажу, від того, якій фірмі ви довірите укладання теплих підлог.


2. Зверніть увагу на те, що нагрівальний кабель укладається лише на вільній ділянці підлоги (встановлювати його під меблі недоцільно). Вибір типу нагрівального кабелю і крок укладання визначається типом підстави і підлогового покриття. Потужність кабелю зазвичай становить 100-180 Вт на кв. м в залежності від подібного режиму експлуатації ― комфорту чи повного опалення.

Тепла підлога в гаражі


3. Вимагайте від монтажника схему укладання нагрівального кабелю з прив'язана язкою до стін приміщення і обов'язковим зазначенням місця розташування з'єднання єднувальних муфт. Це дозволить зберегти нагрівальний кабель від пошкоджень при виробництві будівельних робіт і полегшить пошук місця несправності в разі пошкодження

 

 


4. Переконайтеся, що проводка у вашій квартирі витримає додаткове навантаження, інакше безперебійна робота теплої підлоги опиниться під питанням.


5. Необхідно стежити за тим, щоб після укладання кабель не був механічно пошкоджений або передавлений яким-небудь важким предметом. Важливо також дотримуватися крок укладання кабелю, зазначений в інструкції. Він укладається змійкою і занадто маленьку відстань між лініями кабелю може призвести до його перегріву, а занадто велика ― до нерівномірного прогріву статі. Невірно покладений датчик температури підлоги, що лежить занадто близько до кабелю, що гріє, фіксуватиме неправильну температуру, і терморегулятор стані відключати нагрів, коли пів ще не прогрілося.


6. Зверніть увагу на товщину бетонної стяжки для нагрівального кабелю вона не може бути менше 3 див. Годину повного затвердіння стяжки (по вимозі СНиП) не менше 28 діб. Лише після цього може бути включена встановлена система. Неприпустимо прискорювати затвердіння стяжки, включаючи «тепла підлога». Різновид нагрівального кабелю тонкий мат взагалі не вимагає стяжки ― він укладається безпосередньо під плитку. Можливий варіант «сухий» укладання нагрівального кабелю під паркет або ламінат із застосуванням спеціальних монтажних пластин.


7. Використання теплоізоляції дозволяє заощадити до 30-40% експлуатаційних витрат. При влаштуванні теплоізоляції важливо виключити контакт нагрівального кабелю з теплоізоляцією.


8. Переконайтеся, що змонтований тепла підлога створює оптимальний температурний режим: на рівні підлоги + 22-24С, в районі тіла +20 С, в області голови +17 С. Температура підлоги фіксується датчиком і регулюється терморегулятором.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner