Система акумуляції тепла призначений для установки на перших поверхах житлових будинків

Система акумуляції тепла призначений для установки на перших поверхах житлових будинків, офісів, виробничих приміщень, з можливістю використання пільгового тарифу на електроенергію в певні години. У цьому випадку нагрівальний кабель укладають у товстий шар бетону (не менше 7 див.), Який накопичує тепло, вироблене кабелем в пільговий період.
Підійде ІНФРАЧЕРВОНИЙ тепла підлога під плитку?
Спеціальні терморегулятори фірми DEVI ― Devireg 550 здатні розрахувати, за який час протягом пільгового періоду (тобто періоду доби зі зниженими цінами на електроенергію) система зможе накопичити достатня тепла для підтримки заданої температури в приміщенні до наступного пільгового періоду. Це в кілька разів економити електроенергію.
Обігрів в крайовій зоні
Опалення крайових зон переслідує такі цілі:
Додатковий обігрів перед великими скляними прорізами і дверима.
Додаткове джерело опалення для будівель з високими тепловтратами.
Пропонуємо розглянути експериментальні дані по експлуатації реального будівлі з встановленою системою акумуляції тепла фірми DEVI.
Будівля знаходиться в середній смузі Росії, у Свердловській області. Побудовано з доступних в даний годину матеріалів, так що експеримент в цьому сенсі можна вважати «чистим». Кілька слів про саму будівлю, тобто про умови експерименту.
Трирівневий (два поверхи плюс цоколь) котедж, загальною площею 320 м2, має огороджувальні конструкції відповідні першого етапу змін № 3 і 4 до Сніпу II-3 "Будівельна теплотехніка", прийнятих 11.08.95 р і спрямованих на значне зниження енерговитрат на опалення.
Стіни зроблені з цегли з теплоізоляцією пінополістиролом товщиною 100 мм Теплоізоляція розташовується між основною несучою стіною (перший поверх ― дві цеглини, другий ― одну цеглину) і облицюванням ― півцеглини з зовнішнього боку. Тепловий опір стін не менше 2,5 м2град / Вт, конструкції підлоги цокольного поверху ― не менше 2 м2град / Вт, верхнього перекриття будівлі не менше 5 м2град / Вт, вікон (потрійний склопакет) не менше 0,6 м2град / Вт
Система акумуляції встановлена в цокольному поверсі (використана цементно-піщана стяжка товщиною 150 мм) і на першому поверсі, де в якості теплового акумулятора використана плита перекриття. Другий поверх обладнаний за схемою прямого опалення. Перевищення встановленої потужності над розрахунковою в системі акумуляції становить 1,6 ― 1,8. Таку систему акумуляції можна вважати частковою. Вона забезпечує значно економію електроенергії протягом опалювального сезону і в тієї ж годину має прийнятну вартість обладнання та не більшу встановлену потужність. Саме таке рішення можна вважати оптимальним для індивідуального будівництва.