384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Переваги інфрачервоної плівки

Переваги інфрачервоної плівки

 

 

Тепла підлога повинен служити своєму господареві дуже довго, тому до його вибору потрібно підійти відповідально.

Забезпечити справжнє живе тепло в будинку можна тільки за допомогою термоплівки і техніки інфрачервоного випромінювання, з появою нових моделей інфрачервоного теплої підлоги стала можлива ще й додаткова іонізація повітря. Завдяки монтажу такого теплої підлоги, в приміщенні встановиться нормальний мікроклімат.

Як зверни теплу підлогу?!

 

Якщо чітко слідувати інструкції, то монтаж інфрачервоної теплої підлоги відбувається швидко і легко.

Встановлення теплої підлоги дозволяє істотно заощадити на ремонті. Не потрібно монтувати стяжку для підлоги, а один комплект термоплівки, розділений на окремі модулі, забезпечить тепло одночасно декількох приміщеннях. У разі механічного пошкодження теплої підлоги вся система продовжує працювати, доведеться замінити лише певний сегмент.

Теплий інфрачервоний підлогу тонкий і витончений, його товщина складає не більше трьох міліметрів, а товщина термоплівки ― не більше трьох десятих міліметра.

 

 

 

Найоригінальніші фантазії та ідеї можна втілити в реальність за допомогою термоплівки. Наприклад, обігріти дзеркало, стеля та підлога, місце для домашніх тварин ― все це можна легко виконати. Вертикальні, похилі, горизонтальні, спіральні поверхні будуть завжди теплими, а при переїзді термоплівку можна демонтувати і захопити з собою в новий будинок.

Витрати на енергію після установки інфрачервоної теплої підлоги складають на двадцять відсотків нижче, ніж інших видів електричних теплих підлог.

Інфрачервоні підлоги не стають холоднішими з годиною, гарантія на їх бездоганну роботу становить п'ятдесят п'ятнадцять років, але реально ці підлоги чудово прослужать набагато довше.

Даний підлога володіє ще однією важливою перевагою перед іншими видами теплих підлог. Інфрачервона тепла підлога підходить під будь-який тип фінішного покриття, будь то ламінат, ковролін, плитка, лінолеум або інші підлогові покриття.

Теплий інфрачервоний підлогу ― найкращий вибір для створення затишної атмосфери, тому зверніть на нього увагу при виборі системи теплої підлоги для свого будинку.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner