384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Тепла підлога Теплолюкс

Тепла підлога Теплолюкс

 

Тепла підлога Теплолюкс виробляється в Росії компанією «Спеціальні системи і технології», одним з найбільших європейських виробників терморегулюючої апаратури і нагрівальних кабелів. Завод розташований в Підмосков'ї і займає величезні площі (24кв.км).

Крім теплої підлоги під маркою «Теплолюкс», компанія виробляє теплі підлоги під марками «Національний комфорт», «Teplofol» і «Green Box», а також електричні рушникосушки, радіатори, конвектори, антикригові системи, системи обігріву відкритих площ, покрівлі, трубопроводів.

Продукція компанії має всі європейські та азіатські сертифікати якості і навіть дозвіл на застосування продукції у вибухонебезпечних зонах.

Теплолюкс ― один з найвідоміших брендів компанії.

Будь тепла підлога ― це комплекс, що складається з нагрівального кабелю або спеціальної плівки і датчика - терморегулятора, за допомогою якого здійснюється процес управління кабелем або плівкою, контроль за системою обігріву.

У комплект тепла підлога Теплолюкс входять нагрівальні елементи (секція), монтажна стрічка і захисна гофрована трубка для термодатчика.

Плівкова тепла підлога ― інноваційне рішення для сучасного будинку

У системі використовуються нагрівальні секції двох типів: одножильні або двожильні. Для зручності секції можуть бути різної потужності і мають різну довжину.

Основні переваги систем теплої підлоги Теплолюкс ― це:

Можливість використання системи Теплолюкс в самих різних приміщеннях, від виробничих до житлових.
Завдяки подвійній ізоляції й екранує обплетення кабелю Теплолюкс можна використовувати навіть у приміщеннях з підвищеною вологістю.
Можливість монтажу теплої підлоги під різні види підлогових покриттів.
Можливість вибору потужностей нагрівального елементу
Ефективне і економічне використання електроенергії.
Рівномірний прогрів всього приміщення.
Сучасні високотехнологічні терморегулятори.
Простий монтаж.
Зручне користування системою.
Тривалий термін експлуатації.
Сервісне обслуговування на території всієї Росії.
Можливість виявлення місця пошкодження і ремонту тільки несправної частини.
Теплолюкс ― екологічний і безпечний тепла підлога (електромагнітні випромінювання нижче допустимої норми в сотні разів, мають надійний захист від пожеж і ураження електрострумом, всі деталі виготовлені з якісніх матеріалів).
Тепла підлога не сушити повітря, тобто підходить для сімей з дітьми і для людей, які страждають захворюваннями дихальної системи.
Види теплих підлог Теплолюкс.

 

 

 


1. Одножильні і двожильні секції Теплолюкс.

Одножильні секції ― Теплолюкс Standart. Двожильні секції ― Теплолюкс Elite.

 

Одножильні і двожильні секції Теплолюкс

Підходять для експлуатації в самих різних приміщеннях (у ванних кімнатах, на кухнях, на балконах, у коридорах) і під різні види підлогових покриттів. Встановлюються в цементну стяжку, піднімаючи рівень підлоги на 3 див.

Теплолюкс Standart і Elite можна використовувати як основне джерело обігріву або як додатковий.

Виробник рекомендує використовувати для обігріву приміщень, в якому перебування людей непостійно, одножильні секції, наприклад, балконів, басейнів, веранд, ванних кімнат, передпокоїв.

Для обігріву таких приміщень як кухні, дитячі кімнати, спальні переважніше використання двожильних секцій.

25 років гарантії.


2. Теплолюкс Mini.

Теплолюкс Mini

Використовується переважно у якості додаткового джерела обігріву. Теплолюкс Mini ― це Одножильна кабельна система, закріплена на маті. Встановлюється на готову стяжку в шар плиткового клею. Перевага цієї системи ― не змінюється рівень підлоги, поверхня досить швидко прогрівається. Можна укладати під плитку, натуральний камінь, ламінат.

25 років гарантії.

3. Теплолюкс Tropix.

Теплолюкс Tropix

Може використовуватися в якості основного або додаткового джерела обігріву.Теплолюкс Tropix ― нагрівальний мат, що складається з двожильного кабелю, закріпленого на самоклеїться сітці. Встановлюється або в стяжку, або поверх неї в шар плиткового клею. Особливість цієї системи ― економічність (система економно споживає електроенергію, датчики підтримують задану температуру), швидкий і рівномірний прогрів поверхні, простий монтаж.

Гарантія 20 років

4. Green Box.

Green Box

Green Box ― це система надтонкого теплої підлоги на котушці. Відмінно підходить для приміщень зі складною геометричною формою. Цей вид теплої підлоги може бути укладення як під стяжку, так і в шар плиткового клею. Green Box найвигідніше встановлювати в приміщення з невеликою площею обігріву. Крім того, з метою економії доцільно використовувати програмовані термодатчики, що скорочують споживання електроенергії.

5. Плівковий підлога Teplofol-nano

Плівковий підлогу Teplofol-nano

Тепла підлога Teplofol-nano ― це система, в якій нагрівальним елементом є не кабель, а спеціальна плівка. Такий тепла підлога можна використовувати і в затишних житлових інтер'єру єрах і в офісах, магазинах, бутіках.

Teplofol-nano дуже швидко встановлюється, може бути покладений під самі різні види підлогових покриттів-ковролін, ламінат, лінолеум і навіть під паркетну дошку.

Крім того, завдяки тонкому шару, плівковий підлогу не змінює рівень підлоги.

 

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner