384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Тепла підлога під ламінат укладається в наступних випадках...

Тепла підлога під ламінат укладається в наступних випадках...

 


Це один з ефективних способів комфортного обігріву або ж основного обігріву приміщення. Тепла підлога під ламінат укладається в наступних випадках:
― Коли необхідно домогтися приємної температури підлог, наприклад, у ванній або санвузлах. Тепла підлога під ламінат в цьому випадку ― оптимальні рішення, що робить знаходження в цих кімнатах не тільки приємним, але і цілком безпечним для здоров'я (ризик застудитися, наприклад, зникає практично повністю);

Монтаж теплої підлоги


― У разі необхідності отримати ефективний обігрів приміщень. У цій ситуації тепла підлога під ламінатом служити відмінним рішенням для заміських котеджів і міських квартир престиж-класу;
― Коли за дизайнерської необхідності слід унікати використання радіаторів опалення: тепла підлога під ламінат або інше статеві покриття повністю непомітний і відмінно вписується в будь-який інтер'єр;
― У ряді спеціальних випадків, коли необхідно отримати обігрів, наприклад, в дитячих або медичних установах.

 

Проблема вибору системи підлогового обігріву
   

По суті, надається вибір в укладанні з трьох основних типів систем: теплих підлог на основі циркуляції середовища, електрорезістівних і сучасних інфрачервоних. Розглянємо кожен варіант докладніше.

1. Тепла підлога на основі трубопроводу малого перетину, приховано монтується під підлогою і підключається до системи центрального опалення ― це найбільш старий і відомий варіант, який використовувався ще до нашої ери при опаленні деяких палаців. На жаль, дана система має масу недоліків, зокрема, дуже велику вартість монтажу та обслуговування. Ремонт подібного теплої підлоги може бути дуже і дуже дорогим, а установка вимагає прийняття рішення ще на стадії створення інженерного проекту будівлі, якого узгодження маси документів при капітальному ремонті.

 

 

 

2. Більш сучасний електрорезістівний тепла підлога володіє великою зручністю монтажу, але відрізняється досить високим рівнем електромагнітного випромінювання, що робить його далеко не самим бажаним варіантом в житлових приміщеннях.

3. Сучасний плівковий інфрачервоний карбонова підлога позбавлений всіх описаних недоліків традиційних систем і відрізняється високою ефективністю та економічністю. Він екологічний, повністю безпечний для організму людини (наприклад, його можна укладати в дитячих спальнях), а також абсолютно безпечний для ламінату, так як повністю відповідає вимогам виробників до рівня нагріву. Практично всі види ламінату відмінно поєднуються з даними варіантом теплої підлоги. Багато виробників навіть спеціально маркують свій ламінат на предмет можливості установки з системою обігріву плівкового теплої підлоги.

 

Монтаж теплої підлоги під ламінат проводитися дуже швидко: він являє собою рулонний матеріал, який легко ріжеться і стелитися прямо під основне покриття підлоги. Укладання ламінату без теплої підлоги і укладання ламінату з плівковим теплою підлогою відрізняються буквально на 10-15% за годиною. Крім усього іншого, на відміну від інших систем, тепла підлога не зменшує обсяг кімнати: адже він дуже тонкий. Підлоги попереднього покоління цілком могли «відняти» у вас до 10-12 сантиметрів від висоти приміщення.

 

І, нарешті, саме плівкова тепла підлога під ламінат ― найбільш економічне рішення як в укладання і підключенні, так і в експлуатації. Як бачите, якщо вам важливий комфортний обігрів або ж організація економічного обігріву приміщень, то тепла підлога під ламінат ― це найбільш оптимальний варіант, що дозволяє отримати масу переваг і витратити мінімум коштів.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner