384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Нагрівальні кабелі теплої підлоги Lavita

Нагрівальні кабелі теплої підлоги Lavita

 

Корпорація Unicheam займає провідну позицію у світі з розробки, виробництва та постачання саморегулівних систем електричного обігріву, вживаних в будівництві і на промислових об'єктах. Починаючи з 1995 року, компанія виробила поставки саморегулівних обігрівають кабелів в більше сотні держав загальною довжиною близько 120 000 кілометрів. Ця продукція є дуже надійною в експлуатації і може безвідмовно прослужити не менше 20 років, при цьому виробник надає десятирічну гарантію.


Відмінні особливості саморегулівних обігрівають кабелів Lavita


Головна відмінність саморегулівних обігрівають кабелів «Lavita» від інших електрообогревающіх систем приховано в характеристиках матеріалу елемента обігріву, а також у конструктивних особливостях самих кабелів. Нагрівальний елемент виготовляється з провідного струм полімерного матеріалу, здатного змінювати свій опір залежно від температури нагрівається об'єкта.


Конструктивні особливості обігрівального кабелю Lavita


Гріючий кабель Lavita являє собою систему паралельних ланцюгах, схематично зображують у вигляді нескінченної кількості паралельно підключених змінних опорів. Таким чином, кожна окрема точка кабелю реагує на зміну навколишньої температури шляхом збільшення опору з ростом температури, що в свою чергу знижує силу струму і теплову віддачу гріє елемента. Коли температура об'єкта падає, відбувається зворотний ефект ― опір нагріваючого елемента зменшується, матеріал пропускає більший струм і виробляє більше тепла. Власне цей реверсивний процес і грає роль джерела саморегулювання, що забезпечує високий рівень безпеки та надійності всього обладнання на довгі роки.

Тепла підлога Excel (Ю. Корея) являє собою стрижневу теплу підлогу, виконану у вигляді термомата


На холоді відбувається стиснення матеріалу обігрівального елементу і створюються струмопровідні доріжки з вуглецевого матеріалу, що призводить до зменшення електричного опору. Під час проходження електричного струму по гріє елемента виділяється теплова енергія.
У тих областях гріє кабелю Lavita, які прогрілися більше, матеріал розширюється, а кількість струмопровідних доріжок відповідно зменшується. Як результат, опір гріє елемента зростає, тим самим знижуючи віддачу теплової енергії.

 

 


Дуже гарячі ділянки кабелю, що гріє розширюються настільки, що відбувається практично повний розрив струмопровідних доріжок. Це призводить до вкрай високому зростанню опору і відповідному йому падінню тепловіддачі.


Будь-які віді кабелів Lavita, а також всілякі їх комплектуючі мають вибухобезпечне виконання. Крім того, Держтехнагляд Росії видав сертифікат на застосування цієї продукції на будь-яких своїх піднаглядних об'єктах.


Також, компанія Lavita виробляє широкий спектр гріючих кабелів для використання в будівництві. Кабелі цього типу для гарячого водоснобженія дозволяють уникнути необхідності застосування систем зі зворотним циркуляцією. Також існують кабелі,
захищають трубопроводи від замерзання, що обігрівають водостоки і даху, що виконують комфортний обігрів підлог, відкритих бетонних і заасфальтованих майданчиків для запобігання утворення снігового і крижаного покриву, що обігрівають цілі футбольні поля.


Переваги гріючих кабелів Lavita


Конструкції всіх гріючих кабелів Lavita ретельно продумані, у зв'язку з чим вони мають безліч унікальних характеристик:
1. Зручність проектування та виконання монтажних робіт. Завдяки тому, що струм тече між пара паралельних мідних жив крізь гріючий елемент із зшитого полімеру, кабель можна розрізати на шматки потрібної довжини прямо на місці монтажу.
2. Низьке енергоспоживання. Зниження витрат на електроенергії відбувається завдяки саморегуляції гріє кабелю, який завжди виробляє потужність, відповідну необхідному кількості тепла.
3. Надійність і безпека. Кабельна продукція Lavita безпечна в застосуванні навіть на пластикових жолобах і трубах, так як та ж саморегуляція забезпечує неможливість перегріву кабелю, в тому числі і в місцях його накладання.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner