384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Монтаж теплої підлоги

Монтаж теплої підлоги

 

Монтаж теплої підлоги

 

Монтаж теплої підлоги повинен виробляти кваліфікований фахівець. Терморегулятор на стіні повинний знаходитися в доступному місці, краще поруч з вимикачем.

Теплий електричний підлогу можна укладати на всю площу кімнати, йому не страшні «запирання» і подальший перегрів завдяки саморегуляції.

Теплі підлоги DEVI ― економічні, безпечні і екологічні.

Як правило, монтаж теплої підлоги, відбувається на "чисту" площа приміщення, не зайняту сантехнікою або меблями, для економії електроенергії.

Підлога для монтажу повинен бути чистим і рівним. Тепловідбивний матеріал обов'язково потрібно використовувати, щоб не обігрівати стелю сусідів або грунт. Без теплоізоляції вирушає вниз до 30% тепла. Застосування теплоізоляційних матеріалів дозволить зменшити цей показник до 15%. Тепловідбивний матеріал до первинного підлозі і між собою кріплять клеєм, скотчем або будівельним степлером. При використанні пробкової підкладки між нею і кабель прокладається фольга, альо для пожежобезпечних, стійких до високих температур матеріалів фольга не потрібна.

 

 

 

Тепла підлога монтується на монтажні напрямні, або якщо це теплий мат, то він просто укладається на місці монтажу.

Щоб уникнути пошкодження ізоляції кабелю не рекомендується проводити будь-які роботи після укладання кабелю або матів, крім виготовлення бетонної стяжки.

Коли кабель або мати покладені, встановлений термодатчик, закріплено і підведено електроживлення, всю конструкцію заливають цементним стягуванням, поверх матів можна використовувати мастику, плитковий клей.

 

Товщина стяжки при укладанні на бетонні підстави складає 3-5 см

 

Нагрівальний кабель можна включати тільки після остаточного затвердіння стяжки (через 30 днів ― для бетону, через сім ― для мастики.)


Водяна тепла підлога представляє "листковий пиріг", що складається з різних матеріалів. Монтаж починають з підготовки основи. Поверхню вирівнюють, нерівності не повинні бути більше ± 5 мм При необхідності застосовують стяжку і гідроізоляцію (поліетиленову плівку).

Потім по стінах кладуть демпферну стрічку (ширина не менше 5мм), щоб компенсувати теплові розширення моноліту. Після цього укладають шар теплоізоляції ― спінені матеріали (поліетилен, полістирол) або фольговані із захисною плівкою на алюмінії.

Розкладку труб здійснюють в потрібній конфігурації та з певним кроком. При укладанні методом "одиночний змійовик" температура на поверхні підлоги буде розподілятися нерівномірно. При спіральної укладанні чергують трубі з гарячими і холодними ділянками, цим забезпечується рівномірний розподіл температури.

 

Укладання труби виробляють по розмітці на теплоізоляторі. Крок укладання не повинен бути більше 30 див. Після розкладки петель, перед затокою стяжки, виробляють обпресування системи.


При укладанні теплої плівкової підлоги на поверхні для укладання кладуть спочатку тепловідбивний матеріал, потім листи термоплівки (без повітряного зазору). Встановлюють терморегулятор. Укладають монтажні дроти і визначають місця для зняття ізоляції. З'єднання єднують термоплівку з проводом. Ізолюють місця підключення. Підключають до терморегулятора з'єднання єднувальні дроти. Встановлюють і підключають до терморегулятора датчик підлоги. Терморегулятор підключають до електричної мережі. Проводять тестування системи обігріву. Поверх теплої підлоги укладають захисну поліетиленову плівку, на неї ― фінішне покриття.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner