384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Тепла підлога в будинку: розкіш чи необхідність

Тепла підлога в будинку: розкіш чи необхідність

 

Тепла підлога в будинку: розкіш чи необхідність

 

Основне завдання всіх електричних опалювальних пристроїв – генерувати теплову енергію з мінімальними витратами природних ресурсів. Чи потрібна тепла підлога в будинку? Це нововведення – данина моді чи дієвий метод обігріву? Знайти відповіді допоможе ретельне вивчення переваг та недоліків системи підлогового обігріву.

Вартість метра квадратного теплої підлоги

 

Плюси теплої підлоги в будинку

 

 

  • не вносить спотворень в стильове рішення приміщень. Система обігріву ненав'язливо огортає м'яким теплом, прихована в конструкціях підлогового покриття, не має габаритних блоків управління, виступаючих нагрівальних елементів або акумулюючих компонентів.
  • безшумна робота. Генерація тепла проходить тихо, не викликає дискомфорт у мешканців будинку.
  • оптимально розподіляє температуру по всій робочій поверхні і по висоті приміщення, забезпечує тепловий комфорт.
  • мінімізує витрату енергоресурсів. У просторі з тепловим підлогою комфортна температура як мінімум на 2°С нижче, ніж в кімнатах з радіаторними системами опалення. Це дозволяє заощадити більше 5% теплової енергії. Нагрівальні елементи повністю віддають тепло поверхні підлоги, прогрівають тільки потрібні ділянки до зазначеної температури, не працюють даремно.
  • не впливає негативно на фізіологію людини. Тепла підлога для будинку прогрівається до оптимальної температури, не може стати причиною опіків. Нагрівальний кабель не контактує з повітрям, його струмопровідні компоненти надійно ізольовані. Процес обігріву проходить плавно, ні бурхливої циркуляції повітряних потоків, осіла пил не піднімається. Створюється гіпоалергенна атмосфера в будинку.
  • пом'якшує процес охолодження поверхонь. Різких температурних коливань у приміщеннях з теплою підлогою не буде, адже бетонна стяжка, в яку монтуються нагрівальні мати, володіє високою тепловою інерцією, а кам'яна плитка керамічна або тривалий час зберігає теплову енергію, акумулюючи тепло навіть після відключення живлення системи обігріву.

 

 

 

 

Недоліки теплої підлоги в будинку

  • вимагає точного та якісного виконання монтажу. Неточності в установці електронної схеми неприпустимі, а виправлення дефектів спричинить великі витрати. Наприклад, неправильне розташування нагрівального кабелю може викликати перегрів певної ділянки, пошкодження ізоляції проводу, що в будинку з дерев'яними покриттями загрожує пожежею.
  • іноді викликає труднощі при плануванні інтер'єру. Тепловипромінюючі зони повинні звільнятися від меблів, побутової техніки, килимових покриттів, інакше тепловіддача знизиться в рази.
  • низька величина теплової потужності при формуванні невеликих ділянок обігріву. Тепла підлога для будинку не зможе якісно обігріти приміщення, якщо воно захаращене предметами інтер'єру, а під приховані системи опалення відведено мізерна вільне місце. Тепла підлога тільки трохи зігріє ступні людини, але істотно не вплине на загальний температурний фон в просторі.
  • тепла підлога для будинку, вмонтований в бетонну стяжку, створює сильну навантаження на перекриття. При установці системи в будинках зі старими несучими балками, у багатоповерхових спорудах варто підбирати конфігурацію теплої підлоги зі щадним впливом на підставу (зменшити вагу за рахунок використання легких матеріалів ізоляції, зробити не товсту стяжку і т. д.).

 

Тепла підлога в будинку: шкода і користь для здоров'я

Вивчивши перелічені аспекти, можна з упевненістю сказати, що тепла підлога для будинку дозволить отримати максимум комфорту за невеликі гроші. Фінансові витрати і вкладений працю окупляться вже в перші місяці експлуатації теплої підлоги.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner