384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Тепла підлога в квартирі

Тепла підлога в квартирі

 

Тепла підлога в квартирі

 


Ремонт у квартирі завжди викликає безліч турбот і обурення. Якщо мова йде про приміщення в новобудові, можна сміливо впроваджувати свої плани по плануванню кімнати, виконувати підлогове покриття потрібної товщини ― всі перекриття в будинку нові, витримають будь-які навантаження. Більш проблематично укласти тепла підлога в квартирі старих багатоповерхових будинків, де збільшувати вагу на перекриття не рекомендується.
Щоб підвищити тепловий комфорт у житло, необхідно вибрати тепла підлога потрібної конфігурації. Залежно від конструкції вони бувають кабельні та інфрачервоні.
Кабельний тепла підлога в квартирі
Виділяють три варіанти монтажу подібної системи:
1. Установка з подальшою бетонною стяжкою.
2. Впровадження обігріву під старі дошки.
3. Монтаж з обробкою плиткою.

 

 


Перший спосіб монтування підходить для приміщень з високими стелями або кімнат, де зайві 10 см товщини підлоги особливо не відіб'ються на загальній картини інтер'єру єру. Нагрівальний кабель можна прокладати прямо по чорновому підлозі (для квартир не на першому поверсі) або за теплоізоляційним кулі, якщо приміщення знаходиться над підвалом або в будинку з високим рівнем тепловтрат. Щоб теплової підлогу в квартирі працював максимально ефективно, не варто економити на хорошій багатошарової тепло - і гідроізоляції. Підбирати кабель (його діаметр) коштує з урахуванням товщини передбачуваної фінішної стяжки.

Тепла підлога в квартирі

У багатьох будівлях радянського годині в якості підлогового покриття використані дошки. Сучасні електричні теплі підлоги складаються з добре заізольовані струмопровідних елементів, можуть можуть застосовуватися під будь-яким покриттям. Теплові мати (тонкий кабель, зафіксований на спеціальній сітці) можна вистелити на підготовлену поверхню, підключити до харчування, поверх укрити дошками. Важливо, щоб товщина деревини не перевищувала 2 см і не стала перешкодою на шляху рівномірного розподілу тепла. Готові збірки нагрівального кабелю розраховані для тонких стяжок, оскільки містять провідний елемент невеликого перерізу.

Тепла підлога під ламінат – запорука комфорту


Більш практичний і економічно виправданий третій варіант установки теплої підлоги в квартирі. Він припускає установку нагрівального кабелю на стягування і подальшу фіксацію плитки за допомогою спеціального клею. Поверх нагрівачів можна покласти ще один тонкий шар стяжки. Керамічна плитка володіє високими властивостями теплопровідності, найчастіше використовується для обробки теплої підлоги в квартирах. При цьому плитковий клей швидко сохне (у два рази швидше бетонної стяжки).
Кабельний тепла підлога в квартирі відмінно поєднується з плиткою, керамогранітом і камінням. Якщо не готові до ретельного догляду за покриттям підлоги (регулярне нанесення мастик і спеціальних розчінів), не потрібно вистилати нагрівальний кабель під паркет і коркове покриття ― матеріал обробки всихає і деформується. Системи обігріву на основі теплових матів можна монтувати на стару підлогу (навіть без вирівнювання), їх легко обслуговувати у випадку несправностей.
Інфрачервона тепла підлога в квартирі

Цей різновид опалювального обладнання з'єднання явилася порівняно недавно. Вони підійдуть для тих кімнат, де кожен сантиметр висоти на вагу золота. Нагрівають елементи системи являють собою тонкі поліефірні плівки з нанесеними графітовими провідниками-доріжками. Термоплівки можна викладати під ламінат, лінолеум, ковролін тощо. Не рекомендовано використовувати подібну систему обігріву під плитку, оскільки їх поверхневі матеріали погано зчіплюються. Підвищити адгезію допоможуть додаткові прошарки стекловолоконной сітки.


ІК тепла підлога більш схильний до виникнення замикань, ніж кабельний. З погляду електричної безпеки краще не використовувати подібну систему обігріву на кухні, у ванній, в приміщеннях з високою вологістю (сауни, передбанники). У подібних кімнатах варто укладати термоплівки з підвищеним захистом від вологи. Тепла підлога на основі ІЧ випромінювання відмінно поєднується з лінолеумом ― основним покриттям багатьох квартир.
Вибір системи обігріву цілковито залежить від особливостей конструкції квартири, від побажань і вимог господаря і від його фінансових можливостей.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner