384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Тепла підлога під ковролін

Тепла підлога під ковролін

 

 

Тепла підлога під ковролін


Помітно підвищує комфорт в приміщенні, підтримати стабільний мікроклімат дозволяє система «Тепла підлога». В якості фінішної обробки для підлогового покриття з вмонтованими елементами підігріву підходять тонкі та міцні матеріали з низькою теплоізоляцією (плитка, ламінат, керамограніт). Альо виникає необхідність встановити теплу підлогу в кімнаті, де холодну покриття плитки буде недоречним або несумісним з дизайном (наприклад, дитячі або ігрові кімнати). У цьому випадку необхідно килимове покриття. Оптимальний варіант ― встелити підлогу ковроліном, еластичним і м'яким яким матеріалом, з якого легко усуваються забруднення.


Температура теплої підлоги під ковролін


М'яка текстура покриття сама по собі дозволяє трохи зігріти ноги, а якщо під застил вмонтувати тепла підлога, тепло буде постійно огортати нижні шарі повітряних мас. Збалансована температура повітряних потоків дозволяє отримати приблизно 25 ° С близько поверхні підлоги, 20 ° С на середньому рівні і 17 ° С поблизу стелі.
Ковролін є матеріалом середньої теплопровідності. За цим якостям його можна прирівняти до ламінату. Щоб тепло від нагрівальних елементів поширювалося в кімнату, а не по дорозі мінімального опору (в шар теплоізоляції і в перекриття під підлогою), під систему обігріву варто укладати тепловідбивні матеріали (лавсанові плівки, фольговані плівки). Так вийде створити спрямований потік тепла, рівномірно розподіляється по поверхні.


Кабельний тепла підлога під ковролін


У подібних системах обігріву нагрівальний елемент ― багатошаровий кабель з міцною ізоляцією. Він викладається на підготовлену базу, і фіксується спеціальними скобами. Щоб встелити на нього ковролін, необхідно виконати стяжку підлоги, що позику декілька днів або місяць на висихання. Цей шар збільшить теплоізоляційні властивості фінішної обробки. Кабельний тепла підлога ― не самий підходящий варіант для кімнат з килимовими покриттями
Електричні мати під ковролін
Тонкі і потужні нагрівальні мати являють собою текстильну сітку із закріпленим струмопровідним елементом. З ковроліном смороду легко сумісні, є пожежобезпечними, оскільки нагрівають поверхню тільки до 26-28 ° С. Після підготовки і утеплення чорнової підлоги можна вистилати теплові мати, поверх залити тонкий шар вирівнюючої суміші. Спеціальний склад заливки сприяє швидкому висиханню речовини. Ковролін можна стелити вже на третій день виконання робіт.

 

 

 


ІК тепла підлога під ковролін


Універсальний спосіб обігріву ― використання плівок, випромінюючих тепло за допомогою інфрачервоних хвиль. Максимальна робоча температура обладнання не перевищує 55 ° С. З ним можна не турбуватися про загорання килимового покриття, про втрату кольору або вигорянні поверхні. Тепла підлога ІК типу характеризується щадним режимом обігріву, контролювати який можна термостатом.
Над термоплівкою не потрібно укладати додатковий вирівнюючий шар стяжки, що не посилює теплоізоляційні властивості ковроліну, безперешкодно поширює тепло в напрямку кімнати.
Перед установки будь-якого типу теплої підлоги під ковролін необхідно спланувати розташування нагрівальних елементів. Вони не повинні проходити під масивними меблями або стаціонарно встановленими побутовими приладами. Ковролін ― м'яке покриття, тому ніжки меблів можуть вдавлювати матеріал, створювати навантаження на локальні ділянки нагрівачів. У цих частинах струмопровідні доріжки або ізоляція кабелю може пошкодитися і вийти з ладу. Якщо немає можливості обійти меблі при укладанні теплового статі, можна підсилити місця сильного тиску більш міцними фрагментами (установка дерев'яна дерев'яних пластин під ніжки, використання комбінованих підлогових покриттів).


Комбіноване покриття на основі ковроліну


За властивостями теплопровідності килимове покриття зіставно з ламінатом. Для цих покриттів оптимальним вважається інфрачервона тепла підлога. Матеріали фінішної обробки можна поєднувати в межах одного приміщення, для цього не потрібно встановлювати різні типи нагрівачів і підводити кілька терморегуляторів ― робоча температура для них однакова.
Якщо ковролін обраний основним покриттям кухні-їдальні, а в робочій зоні цю роль грає плитка, нагрівальні елементи теплої підлоги можуть знадобитися різні. Навіть, якщо покласти інфрачервоний підлогу під кераміку, зуміти домогтися потрібного зчеплення з поверхнею, то регулювати температуру різних зон треба окремо. У подібних випадках для кожної гілки термоматов необхідно встановлювати свій терморегулятор.
У ворсі м'якого ковроліну накопичується пил, а при використанні теплої підлоги частки забруднення притягуються ще інтенсивніше. Слід регулярно чистити забруднення з підлогового покриття, адже воно може вплинути на тепловіддачу нагрівачів. Тепла підлога під ковролін м яко прогріває поверхні, не створює завивання повітря під впливом конвекційних процесів. Накопичення пилу не циркулює інтенсивно з потоками повітряних мас, але може спровокувати порушення в роботі організму в алергіків.


Якщо в квартирі встановлений стаціонарний тепла підлога під ковролін, можна не турбуватися про появу вогкості в віддалених куточках кімнат. Підлогове покриття ретельно прогрівається, килимове покриття не зберігає вологу і вогкість. У будинку буде тепло, затишно і сухо.


Нещодавно з'єднання явився мобільний тепла підлога під ковролін, який легко взяти з собою на дачу або перевезти на орендовану квартиру. Це невеликий тепловий мат із зафіксованим клаптем ковроліну. Пристрій працює від розетки, не створює непосильного навантаження на систему енергопостачання, створює локальну зону обігріву. Встановлюється на будь-яку поверхню, прогрівається до безпечної температури.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner