384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

"Тепла підлога" під ковролін

"Тепла підлога" під ковролін

 

"Тепла підлога" під ковролін  

 

 

Помітно підвищить комфорт в приміщенні, підтримати стабільний мікроклімат дозволяє система «Тепла підлога». В якості фінішної обробки для підлогового покриття з вмонтованими елементами підігріву підходять тонкі і міцні матеріали з низькою теплоізоляцією (плитка, ламінат, керамограніт). Але виникає необхідність встановити теплу підлогу в кімнати, де холодне покриття плитки буде недоречним або неспівставним з дизайном (наприклад, дитячі або ігрові кімнати). У цьому випадку необхідно килимове покриття. Оптимальний варіант – застелити підлогу ковроліном, еластичним і м'яким матеріалом, з якого легко усуваються забруднення.

Температура теплої підлоги під ковролін

М'яка текстура покриття сама по собі дозволяє трохи зігріти ноги, а якщо під застил вмонтувати тепла підлога, тепло буде постійно огортати нижні шари повітряних мас. Збалансована температура повітряних потоків дозволяє отримати приблизно 25°С біля поверхні підлоги, 20°С на середньому рівні і 17°С поблизу стелі.

Теплу підлогу під лінолеум

Ковролін є матеріалом середньої теплопровідності. По цим якостям його можна прирівняти до ламінату. Щоб тепло від нагрівальних елементів поширювалося в кімнату, а не шляхом мінімального опору (в шар теплоізоляції і перекриття під підлогою), під систему обігріву варто укладати тепловідбивні матеріали (лавсанові плівки, фольговані плівки). Так вийде створити спрямований потік тепла, рівномірно распределяющийся по поверхні.

Кабельний тепла підлога " під ковролін

У подібних системах обігріву нагрівальний елемент – багатошаровий кабель з міцною ізоляцією. Він викладається на підготовлену базу, і фіксується спеціальними скобами. Щоб встелити на нього ковролін, необхідно виконати стяжку підлоги, що займе кілька днів або місяць на висихання. Цей шар збільшить теплоізоляційні властивості фінішної обробки. Кабельний тепла підлога – не самий підходящий варіант для кімнат з килимовими покриттями

Електричні мати під ковролін

Тонкі і потужні нагрівальні мати являють собою текстильну сітку із закріпленим струмопровідним елементом. З ковроліном вони легко сумісні, є пожежобезпечними, оскільки нагрівають поверхню тільки до 26-28°С. Після підготовки та утеплення чорнової підлоги можна вистилати теплові мати, поверх залити тонкий шар вирівнюючої суміші. Спеціальний склад заливання сприяє швидкому висиханню речовини. Ковролін можна стелити вже на третій день виконання робіт.

 

 

 

 

ІНФРАЧЕРВОНИЙ тепла підлога " під ковролін

 

Універсальний спосіб обігріву – використання плівок, випромінюючих тепло допомогою інфрачервоних хвиль. Максимальна робоча температура обладнання не перевищує 55°С. З ним можна не турбуватися про спалах килимового покриття, про втрати кольору або вигорянні поверхні. Тепла підлога ІНФРАЧЕРВОНИЙ типу характеризується щадним режимом обігріву, контролювати який можна термостатом.

Над термоплівка не потрібно укладати додатковий вирівнюючий шар стяжки, що не посилює теплоізоляційні властивості ковроліну, безперешкодно поширює тепло в напрямку кімнати.

Перед установкою будь-якого типу теплої підлоги під ковролін необхідно спланувати розташування нагрівальних елементів. Вони не повинні проходити під масивними меблями або стаціонарно встановленими побутовими приладами. Ковролін – м'яке покриття, тому ніжки меблів можуть вдавлювати матеріал, створювати навантаження на локальні ділянки нагрівачів. В цих частинах струмопровідні доріжки або ізоляція кабелю може пошкодитися і вийти з ладу. Якщо немає можливості обійти меблі при укладанні теплої підлоги, можна підсилити місця сильного тиску більш міцними фрагментами (установка дерев'яних пластин під ніжки, використання комбінованих підлогових покриттів).

Комбіноване покриття на основі ковроліну

 

За властивостями теплопровідності килимове покриття порівнянно з ламінатом. Для цих покриттів оптимальним вважається інфрачервоний тепла підлога. Матеріали фінішної обробки можна поєднувати в межах одного приміщення, для цього не потрібно встановлювати різні типи нагрівачів і підводити кілька терморегуляторів – робоча температура для них однакова.

Якщо ковролін обраний основним покриттям кухні-їдальні, а в робочій зоні цю роль грає плитка, нагрівальні елементи теплої підлоги можуть знадобитися різні. Навіть, якщо покласти інфрачервона підлога під кераміку, зуміти домогтися потрібного зчеплення з поверхнею, то регулювати температуру різних зон потрібно окремо. У подібних випадках для кожної гілки термоматов необхідно встановлювати свій терморегулятор.

У ворсі м'якого ковроліну накопичується пил, а при використанні теплої підлоги частинки забруднення притягуються ще інтенсивніше. Необхідно регулярно усувати забруднення з підлогового покриття, адже воно може вплинути на тепловіддачу нагрівачів. "Тепла підлога" під ковролін м'яко прогріває поверхні, не створює завихрень повітря під впливом конвекційних процесів. Осіла пил не циркулює інтенсивно з потоками повітряних мас, але може спровокувати порушення в роботі організму в алергіків.

Якщо в квартирі встановлений стаціонарний тепла підлога " під ковролін, можна не турбуватися про появу вогкості в найвіддаленіших куточках кімнат. Підлогове покриття ретельно прогрівається, килимове покриття не зберігає вологу і вогкість. У домі буде тепло, затишно й сухо.

Нещодавно з'явився мобільний тепла підлога " під ковролін, який легко взяти з собою на дачу або перевезти на орендовану квартиру. Це невеликий тепловий мат з зафіксованим клаптем ковроліну. Пристрій працює від розетки, не створює непосильне навантаження на систему енергопостачання, створює локальну зону обігріву. Встановлюється на будь-яку поверхню, прогрівається до безпечної температури.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner