384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Огляд виробників теплих підлог

Огляд виробників теплих підлог

 

Огляд виробників теплих підлог

 

 

Сучасні системи обігріву на основі нагрівачів, встановлених під підлогу, стають з кожним роком популярнішою. Проста установка, невибагливість обслуговування та висока ефективність застосування вносять свої корективи в організацію основного опалення в будинку.

На ринку обладнання обігріву представлено безліч моделей теплих підлог, які різняться конструкцією, типом поширення тепла, потужністю і технічними параметрами. Розберемося в виробниках теплих підлог у відповідності з типом нагрівальних елементів.

 

 

Виробники нагрівальних кабелів

 

 

 

1.       Nexans. Норвегія. Комплект кабелю впорається з комфортним і основним обігрівом будь-по квадратурі приміщень. Нагрівач монтується в тонкий шар стяжки (3-5см). Двожильний кабель відразу готовий до встановлення та підключення. Безмуфтове з'єднання, алюмінієва захисна трубка і герметична заглушка на закінчення струмопровідних елементів дозволяють швидко провести процес монтажу, не закольцовывать кабель. 2.       Profi Therm. Польща. Високоякісні кабельні системи на основі двухжильной нагрівальної секції, повністю готові до установки. Це кращий варіант обігріву, встановленого під плитку обов'язковий шар стяжки. Комплектація захисною гофрованою трубкою для датчика температури і монтажною стрічкою дозволить провести установку всіх елементів системи швидко і без особливих трудовитрат. 3.       Devi. Данія. Двожильний екранований нагрівальний кабель. З одного кінця нагрівача – холодний сполучний дріт з перехідною муфтою, з іншого – герметична кінцева заглушка. Система підходить для установки в стяжку, піднімає рівень підлоги на кілька сантиметрів. 4.       Теплолюкс. Росія. Нагрівальний кабель з алюмінієвим екраном відбиття електромагнітного випромінювання. Температура нагрівальної жили піднімається до 80проЗ, при цьому зовнішня оболонка прогрівається тільки до 65 проС. 5.       Наш Комфорт. Росія. Спеціально під матеріали з високою теплопровідністю розроблений цей двожильний нагрівач. Монтаж в стяжку товщиною 30-50мм дозволить отримати хорошу тепловіддачу і збереження нагрівачів від механічних впливів. 6.       Fenix. Чехія. Нагрівальний кабель двожильного типу призначений для установки під цементно-піщану стяжку товщиною 3-6см. Нагрівач укладається на шар утеплювача, уникаючи дотику з ним (на тонкий шар выравнивающейся рідини, клею або змонтовану металеву сітку). В асортименті товару є тонкий кабель (3мм), який можна вистилати відразу на підготовлену поверхню, в плитковий клей. Він швидко прогрівається, без залишку віддає тепло підлогового покриття. In-term – еще один чеський виробник універсальних нагрівачів, встановити які можна в стяжку або плитковий клей. 7.       Hemstedt. Німеччина. Обладнання з високим терміном гарантії (до 20 років). Безмуфтове з'єднання живлять проводів і нагрівальних сегментів підвищує ресурс роботи системи, ідеально виконані шари ізоляції запобігають пошкодження струмопровідних елементів і поломку обладнання обігріву. Також даний виробник випускає тонкий кабель 4 мм, який відразу монтують під плитку. 8.       Raychem. Бельгія. Двожильні секції розроблені спеціально для приміщень складної конфігурації. Підходять для допоміжного і основного обігріву з повною або частковою заміною централізованого опалення. Кабель можна монтувати в цементну стяжку, в самовирівнюється рідина, в проштробленные на підставі канавки, на дерев'яні лаги. Тонкий кабель цього виробника розроблений спеціально для обігрівальних систем, не піднімають рівень підлоги.

 

 

 

Виробники нагрівальних матів

 

 

На підставі вищезазначених кабелів виробляються готові конструкції з закріпленими нагрівачами. Кабель зафіксований в певній послідовності, з потрібним кроком укладання. Нагрівальні мати легко встановити (розстелити з рулону) і підключити до мережі (нагрівачі надійно з'єднані з живильними проводами). Всі перераховані виробники також спеціалізуються на виготовленні готових термоматов.

Розрахунок теплої підлоги

1.      Nexans (Норвегія). Двожильний кабель вплетений в скловолокнисту сітку. Тонка і гнучка основа дозволяє викладати нагрівачі в будь-якому напрямку, здійснювати повороти і завитки. Для цього достатньо розрізати сітку між витками кабелю, не пошкодивши його, повернути рулон в потрібному напрямку і продовжити укладати нагрівальні пластини.

2.      Devi(Данія). На самоклеючій синтетичної сітки закріплений кабель з тефлоновою ізоляцією, що витримує високу температуру нагріву жили. Термомат використовується у тонких підлогах, монтується безпосередньо під фінішне покриття. Дроти живлення підключені до нагрівальних елементів за методом холодного з'єднання за допомогою термоусадочних перехідних муфт. Сітка містить алюмінієву фольгу як суцільного екрану для відображення тепла.

3.      Теплолюкс і Наш Комфорт. Виробництво Росії. Ці матюки мають спільну рису – не вимагають кільцювання системи. З одного боку тонких пластин з сітки до нагрівачів підключені холодні живлять дроти, а з іншого – кінцеві муфти.

4.      Hemstedt (Німеччина). Теплові мати з нагрівачами оптимальної хімічної стійкості ізоляційної оболонки з інтегрованими термальними обмежувачами. Поверхня нагрівачів стійка до УФ-випромінювання, за рахунок чого підвищується зносостійкість всієї системи.

5.      In-term (Чехія). Тонкі нагрівальні мати на основі міцних і надійних кабельних систем встановлюються в кімнатах, де немає можливості підняти рівень підлоги. Вони можуть монтуватися в шар стяжки або в плитковий клей, в залежності від можливості виділити час на висихання підлогового покриття.

6.      Fenix (Чехія). Нагрівальні мати для укладання на вже готове чорнове покриття. Швидкий монтаж, зручне обслуговування, гофрована трубка для термодатчика з можливістю швидкої заміни.

7.      Raychem (Бельгія). Тонкий самоклеючий нагрівальний мат зі стабільною потужністю обігріву. Він призначений для устилки під плиткове покриття, що забезпечує хороший прогрів підлогового покриття – найкраще рішення для модернізації і ремонту будь-яких приміщень, як житлових, так і комерційних.

 

 

Виробники інфрачервоних теплих підлог

 

1.       Heat Plus (Південна Корея). Термоплівки поставляються в трьох розмірах: 50, 80 і 100 см. Товщина нагрівального полотна всього 0,338 м. Плівка складається з 5 шарів, на один з яких нанесені секції (20см) карбонових смуг. Гомогенний вуглецевий шар з пластифікатором нанесений на підкладку з поліестеру. Навіть на нагрівачах великої питомої потужності виключено перегрівання. В арсеналі виробника є плівка із суцільним нанесенням нагрівальної карбонової пасти. Ширина подібних листів тільки двох варіантів – 50 або 100см. В конструкції не використовується поліестер, застосовується матеріал з більш високою температурою плавлення (до 1800проЗ).

Також виробник виготовляє плівки серії Heat Plus SAUNA, які відносяться до третього покоління інфрачервоних плівок. Висока температура нагрівальної жили забезпечує більш інтенсивний прогрів покриття.

2.       HI-HEAT (Південна Корея). Безпечна і міцна інфрачервона плівка виготовлена з надійних матеріалів. Багатошарова конструкція нагрівача забезпечує захист струмопровідних елементів від механічного пошкодження, теплогенерирующий шар від подряпин і розтріскування. Нагрівальний шар і шина живлення з'єднані вкрапленнями срібла.

3.       Calorique (США). Потужна термоплівка швидко прогріває покриття, здатна функціонувати в економному режимі.

4.       Caleo (Пд. Корея). Інфрачервона плівка з кількома шарами ізоляції надійно захищена від впливу вологи і окислення контактів. Кілька варіацій потужності для різних плівок дозволяє підібрати оптимальний нагрівач для приміщень з різним показником тепловтрат. Нагріває полотно не містить сполуки «гарячих» і «холодних» кінців дроту, струмопровідні шини залишаються холодними. У них впроваджена технологія «срібна сітка».

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner