384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Огляд виробників теплих підлог

Огляд виробників теплих підлог

 

Огляд виробників теплих підлог


Сучасні системи обігріву на основі нагрівачів, встановлених під підлогу, стають з кожним роком популярнішим. Проста установка, невибагливість обслуговування та висока ефективність застосування вносять свої корективи в організацію основного опалення в будинку.
На ринку обладнання обігріву представлено безліч моделей теплих підлог, які різняться конструкцією, типом поширення тепла, потужністю і технічними параметрами. Розберемося у виробниках теплих підлог відповідно до типу нагрівальних елементів.
Виробники нагрівальних кабелів
1. Nexans. Норвегія. Комплект кабелю впорається з комфортним і основним обігрівом будь-яких по квадратурі приміщень. Нагрівач монтується в тонкий шар стяжки (3-5см). Двожильний кабель відразу готовий до установки та підключення. Безмуфтове з'єднання єднання, алюмінієва захисна трубка і герметична заглушка на закінченні струмопровідних елементів дозволяють швидко провести процес монтажу, що не закільцьовують кабель.
2. Profi Therm. Польща. Високоякісні кабельні системи на основі двожильний нагрівальної секції, повністю готові до установки. Це найкращий варіант обігріву, встановленого під плитку обов'язковий шар стяжки. Комплектація захисною гофрованою трубкою для датчика температури і монтажною стрічкою дозволить провести установку всіх елементів системи швидко і без особливих трудовитрат.
3. Devi. Данія. Двожильний екранований нагрівальний кабель. З одного кінця нагрівача ― холодний сполучний дріт з перехідною муфтою, з іншого ― герметична кінцева заглушка. Система підходить для установки в стяжку, піднімає рівень підлоги на кілька сантиметрів.
4. Теплолюкс. Росія. Нагрівальний кабель з алюмінієвим екраном відображення електромагнітного випромінювання. Температура нагрівальної жили піднімається до 80оС, при цьому зовнішня оболонка прогрівається тільки до 65 оС.
5. Наш Комфорт. Росія. Спеціально під матеріали з високою теплопровідністю розроблений цей двожильний нагрівач. Монтаж в стяжку товщиною 30-50мм дозволить отримати хорошу тепловіддачу і збереження нагрівачів від механічних впливів.
6. Fenix. Чехія. Нагрівальний кабель двожильного типу призначений для установки під цементно-піщану стяжку товщиною 3-6см. Нагрівач укладається на шар утеплювача, уникаючи торкання з ним (на тонкий шар вирівнюють рідини, клею або змонтовану металеву сітку). В асортименті товару є тонкий кабель (3мм), який можна встеляти відразу на підготовлену поверхню, в плитковий клей. Він швидко прогрівається, без залишку віддає тепло підлогового покриття. In-term ― ще один чеський виробник універсальних нагрівачів, встановити які можна в стяжку або плитковий клей.
7. Hemstedt. Німеччина. Устаткування з високим терміном гарантії (до 20років). Безмуфтове з'єднання єднання живильних проводів і нагрівальних сегментів підвищує ресурс роботи системи, ідеально виконані шарі ізоляції запобіжать пошкодження струмопровідних елементів і поломку обладнання обігріву. Також даний виробник випускає тонкий кабель 4 мм, який відразу монтують під плитку.
8. Raychem. Бельгія. Двожильні секції розроблені спеціально для приміщень складної конфігурації. Підходять для допоміжного та основного обігріву з повною або частковою заміною централізованого опалення. Кабель можна монтувати в цементну стяжку, в самовирівнюються рідина, в проштробленние на підставі канавки, на дерев'яна яні лаги. Тонкий кабель цього виробника розроблений спеціально для обігрівальних систем, що не піднімають рівень підлоги.

 

 

Виробники нагрівальних матів


На підставі вищезазначених кабелів виробляються готові конструкції із закріпленими нагрівачами. Кабель зафіксований в певній послідовності, з потрібним кроком укладання. Нагрівальні мати легко встановити (розстелити з рулону) і підключити до мережі (нагрівачі надійно з'єднання єднані з живлячими проводами). Всі перераховані виробники також спеціалізуються на виготовленні готових термоматов.
1. Nexans (Норвегія). Двожильний кабель вплетений в скловолокнисту сітку. Тонка і гнучкий основа дозволяє викладати нагрівачі в будь-якому напрямку, здійснювати повороти і завитки. Для цього достатня розрізати сітку між витками кабелю, не пошкодивши його, чи повернути рулон в потрібному напрямку і продовжити укладати нагрівальні листи.
2. Devi (Данія). На самоклеючій синтетичній сітці закріплений кабель з тефлоновим ізоляцією, що витримує високу температуру нагрівання жили. Термомат використовується у тонких підлогах, монтується безпосередньо під фінішне покриття. Провід живлення підключені до нагрівальних елементів за методом холодного з'єднання єднання за допомогою термоусадочних перехідних муфт. Сітка містить алюмінієву фольгу в якості суцільного екрану для відображення тепла.
3. Теплолюкс і Наш Комфорт. Виробництво Росії. Ці мати мають спільну рису ― не вимагають кільцювання системи. З одного боку тонких пластин з сітки до нагрівачів підключені холодні живлять дроти, а з іншого ― кінцеві муфти.
4. Hemstedt (Німеччина). Теплові мати з нагрівачами оптимальної хімічної стійкості ізоляційної оболонки з інтегрованими термальними обмежувачами. Поверхня нагрівачів стійка до УФ-випромінювання, за рахунок чого підвищується зносостійкість всієї системи.
5. In-term (Чехія). Тонкі нагрівальні мати на основі міцних і надійних кабельних систем встановлюються в кімнатах, де немає можливості підняти рівень підлоги. Вони можуть монтуватися в кулю стяжки або в плитковий клей, в залежності від можливості виділити час на висихання підлогового покриття.
6. Fenix (Чехія). Нагрівальні мати для укладання на вже готове чорнове покриття. Швидкий монтаж, зручне обслуговування, гофрована трубка для термодатчика з можливістю його швидкої заміни.
7. Raychem (Бельгія). Тонкий самоклеючий нагрівальний мат зі стабільною потужністю обігріву. Він призначений для устілкі під плиткове покриття, забезпечує хороший прогрів підлогового покриття ― найкраще рішення для модернізації та ремонту будь-яких приміщень, як житлових, так і комерційних.

 

Виробники інфрачервоних теплих підлог


1. Heat Plus (Південна Корея). Термоплівки поставляються в трьох розмірах: 50, 80 і 100 см. Товщина нагрівального полотна всього 0,338 м. Плівка складається з 5 шарів, на один з яких нанесені секції (20см) карбонових смуг. Гомогенний шар вуглецевий з пластифікатором нанесений на підкладку з поліестеру. Навіть на нагрівачах великий питомої потужності виключений перегрів. В арсеналі виробника є плівка із суцільним нанесенням нагрівальної карбонової пасти. Ширина подібних листів тільки двох варіантів ― 50 або 100см. У конструкції не використовується поліестер, застосовується матеріал з більш високою температурою плавлення (до 1800оС).
Також виробник виробляє плівки серії Heat Plus SAUNA, які відносяться до третього покоління інфрачервоних плівок. Висока температура нагрівальної жили забезпечує більш інтенсивний прогрів покриття.
2. HI-HEAT (Південна Корея). Безпечна і міцна інфрачервона плівка виготовлена з надійних матеріалів. Шарувата конструкція нагрівача забезпечує захист струмопровідних елементів від механічного пошкодження, теплогенеруючий куля від подряпин і розтріскування. Нагрівальний кулю і шина живлення з'єднання єднані вкрапленнями срібла.
3. Calorique (США). Потужна термоплівка швидко прогріває покриття, здатна функціонувати в економному режимі.
4. Caleo (Пд. Корея). Інфрачервона плівка з декількома кулями ізоляції надійно захищена від впливу вологи і окислення контактів. Кілька варіацій потужності для різних плівок дозволяє підібрати оптимальний нагрівач для приміщень з різним показником тепловтрат. Нагріває полотно не містить сполуки «гарячих» і «холодних» кінців дроту, струмопровідні шини залишаються холодними. У них впроваджена технологія «срібна сітка».

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner