384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Огляд виробників теплих підлог: географія популярності різних нагрівачів

Огляд виробників теплих підлог: географія популярності різних нагрівачів

 

Огляд виробників теплих підлог: географія популярності різних нагрівачів


Тепла підлога встановлюють в різних приміщеннях різних кліматичних зон. У країнах з помірними зимами найпопулярнішими вважаються системи, монтаж яких не викликає проблем і необхідності проводити трудомісткий процес стяжки. У подібних зонах тепла підлога може легко справлятися із завданнями основного джерела тепла.


Для нашого регіону підібрати тепла підлога, на який можна покласти функції єдиного джерела теплової енергії, складніше. Його частіше застосовують для створення комфортного мікроклімату в приміщенні і для допоміжного впливу до центрального опалення.


У південних країнах частіше застосовують інфрачервоні плівки. Вони дарують природнє тепло і не впливають на естетизм інтер'єру єру. Їх установка зводиться до підготовки підстави, формування підкладки і устілке безпосередньо плівки-нагрівача. Також популярністю користується стрижневий тепла підлога, вмонтований в плитковий клей. Його можна формувати по всьому периметру кімнати, не боячись перекриття теплових хвиль меблями і габаритними об'єктами.


У північних регіонах частіше використовують кабельні системи обігріву. Вони монтуються в цементно-піщаний шар, забезпечують його прогрівання і поширення тепла на підлогове покриття. Шар стяжки акумулює тепло, дозволяє верствам статі довше залишатися прогрітими.
Добре зарекомендували себе світові виробники інфрачервоних плівок:
• Calorique (США)
• Caleo (Південна Корея)
• Alson (Фінляндія)
• ПОЛОН (Росія)
• ТермоСофт (США)

 

 


Виробники кабельних теплих підлог:


 Ceil Hit (Іспанія) нагрівальні мати в рулонах і кабель
 Теплолюкс, теплокабеля, Чуваштеплокабел, Russian Heat, Національний комфорт (I-Warm) (Росія)
 Nexans (Норвегія)
 DEVI
 Eltherm, Arnold Rak, Stiebel Eltron (Німеччина)
 Ceilhit (Іспанія)
 Thermo, KIMA (Швеція)
 Ensto (Фінляндія)
 Energy і Фенікс (Чехія)
 Valtec (Італія).

 

Найпопулярнішими вважаються нагрівачі від концерну AEG ― німецького виробника електричних теплих підлог. Вони абсолютно безшумні в роботі і прості в установці. Тепло розповсюджується по всьому периметру зони обігріву, а поверхня підлогового покриття всього на 2 градуси нижче загальної температури в кімнаті.


Ще один безперечний лідер по виготовленню високоякісного опалювального устаткування ― компанія Valtec. Тепла підлога даного виробника найбільш пристосований до російського клімату.
Спеціально для використання в приміщеннях з великою квадратурою і вільним підлоговим простором виготовлений тепла підлога Rehau. Це обладнання дуже міцне і надійне, його можна встановлювати на стадіонах, відкритих концертних майданчиках, де потрібна більш комфортна температура.


Дуже популярне в країнах СНД винахід компанії Nexans. Його функціонал і конструктивне рішення відмінно справляється із запитами користувачів і враховує всі тонкощі даної кліматичної зони. Тонкі кабелі на основі плетених сіток нерухомо зафіксовані на термомата, з певним кроком укладання. Вистилаються нагрівачі легко ― не потрібно вимірювати відстань між витками, підбирати оптимальний крок фіксації кабелю.


Кожен виробник комплектуючих до теплій підлозі займається виробництвом декількох різновидів теплового обладнання. Якщо компанія виготовляє нагрівальний кабель, то на його основі обов'язково виробляються теплові мати. А виробники інфрачервоних плівок з карбоновим напиленням можуть займатися також створенням стрижневих теплої підлоги на основі вуглецевих стрижнів. Витратні матеріали потрібні однакові, різняться тільки техніки виробництва. Наприклад, компанія Кале Глобал поставляє на ринок теплового обладнання не лише термоплівки, а й стрижневі стрічки.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner