384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Розрахунок теплої підлоги для приміщень різного призначення

Розрахунок теплої підлоги для приміщень різного призначення

 

Розрахунок теплої підлоги для приміщень різного призначення

 

 

Приміщення різного призначення і умов експлуатації мають свої функціональні особливості. Вимоги до теплої підлоги теж, відповідно, висуваються різні. До уваги беруться тепловтрати в кімнаті, якість теплоізоляції стін, вікон, підлогового покриття, параметри вологості, періодичність використання приміщення, оснащеність іншими джерелами теплової енергії, типом споруд, розташованих нижче контуру обігріву, якість теплоізоляції і підготовки чорнової підлоги.

Скільки теплої підлоги потрібно для різнотипного обігріву

 

 

Тепла підлога високої питомої потужності

 

 

Максимальна потужність повинна застосовуватися в кімнатах першого поверху, під якими знаходяться холодні підвали, арки або відкриті стоянки. Вимогливі до високої потужності засклені лоджії, балкони з панорамними вікнами, веранди з тонких будматеріалів. Для комфортного обігріву потрібні нагрівачі потужністю не менше 180Вт/м2.

Для приміщень з підвищеною вологістю знадобляться не менше 140Вт/м2. Це той граничний межа, який дозволить підтримувати плиткове покриття теплим і комфортним для тактильного контакту людини. При цьому надлишок вологи буде усунутий, конденсат на стінах стане неможливим.

 

 

Тепла підлога мінімальної питомої потужності

 

 

У розрахунки теплої підлоги для сухих приміщень, які розташовуються вище 1 поверху (коридори, вітальні, спальні, вітальні), закладається мінімальна потужність ― 120 вт/м2. Цей параметр може бути змінена, залежно від якості теплоізоляції, використаної в підлоговому покритті. Якщо знехтувати підготовчим процесом, тепло може йти в міжповерхові перекриття і опалювати квартиру сусідів знизу.

Розрахунок теплої підлоги

Щоб правильно розрахувати, скільки потрібно теплої підлоги, пам'ятайте: калькулятори на сайтах обчислюють необхідну потужність підлоги для теплоізольованих приміщень (з вікнами з подвійним склопакетом, з утепленими зовнішніми стінами). Гарантія ефективності теплового підлоги – якість виконана ізоляції нижележащих шарів підлогового покриття, формування тепловідбивною підкладки при устилке ІК термопленок і карбонових стрижнів.

Після обчислення необхідної потужності і площі приміщення можна приступати до вибору типу електричних нагрівачів. Для монтажу в шар стяжки підійдуть термоматы, автономний кабель або стрижневий карбоновий підлога під плитку та ламінат – інфрачервоні плівки.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner