384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Розрахунок теплої підлоги

Розрахунок теплої підлоги

 

Розрахунок теплої підлоги

 


Обігрів приміщення за допомогою нагрівачів, вмонтованих у підлогове покриття, ставши дуже популярними. Це відмінна альтернатива громіздким систем автономного опалення (грубки, каміни) і поширеним радіаторним батареям. Тепла підлога дозволяє непомітно і безшумно домогтися комфортної температури в приміщенні, підтримати сприятливий мікроклімат.

 


Перш, ніж приступити до установки устаткування обігріву, необхідно провести точній розрахунок необхідних витратних матеріалів. Мова йде не тільки про нагрівачах, альо і додаткових проводах підключення до мережі, кількості утеплювального і ізоляційного матеріалу в підлогову підкладку. Це дозволить оцінити витрати прийдешнього ремонту. Проектування системи підлогового обігріву можна доручити фахівцям який-небудь будівельної фірми або виконати швидкий розрахунок за допомогою онлайн-калькуляторів. Ці сервіси знаходяться на сайтах компаній-дистриб'юторів обладнання для теплої підлоги. Чітке дотримання інструкції програми дозволить провести потрібні обчислення, уявити загальну картину майбутніх витрат.
Розрахунок утеплювача під теплу підлогу

Як розрахувати теплу підлогу: послідовність дій


Попередній етап установки теплої підлоги ― підготовка підстави. Теплоізоляція підлоги необхідна для мінімізації тепловтрат і спрямованості тепла в потрібне русло. Залежно від особливостей місцезнаходження приміщень підбирається різна товщина утеплювача:
• для будинків з фундаментом на грунті ― 100мм;
• для устілкі підлоги на балконі, в приміщеннях не над опалювальним підвалом або над відкритою парковкою ― 50мм;
• для підлогового покриття кімнат на першому поверсі (над теплим підвалом) ― 30мм;
• для кімнат будь-якої поверховості (крім першого) ― 20мм.
Якщо підняти підлогу ― непереборна завдання для приміщення з низькими стелями, краще укласти мінімальний утеплювач, тепла підлога і застосувати додаткові механізми обігріву (наприклад, електричні конвектори).


Розрахунок нагрівачів


Якщо опалення приміщення здійснюється тільки за допомогою теплої підлоги, потрібно використовувати нагрівальний кабель. Нагрівальні мати поставляються з певним кроком укладання, цього може бути недостатньо для конкретного обсягу простору.
Щоб обчислити необхідну площа теплої підлоги на основі термоплівок або кабельних матів, досить виміряти довжину і ширину ділянок, вільних від меблів. Множення цих лінійних параметрів і дадуть необхідну величину.
Загальна потужність нагрівачів систем опалення визначається шляхом підсумовування потужності кожної нагрівальної гілки, підключеної паралельно.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner