384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Скільки коштує тепла підлога?! Розрахунки.

Скільки коштує тепла підлога?! Розрахунки.

 

Скільки коштує тепла підлога

 

 

Сучасні виробники теплих підлог руйнують стереотипи, що даний тип обладнання – це атрибут лише дорогих особняків. Встановити таку систему опалення по кишені кожному власнику квартири, тим більше що якість обігріву окупить собівартість вже в перші місяці використання.

Вартість 1 м2 одного метра квадратного теплої підлоги?! Розрахунок.

 

Перш, ніж приступити до вибору теплої підлоги, необхідно вивчити аспекти, що впливають на ціноутворення цього типу системи обігріву.

 

1.       Тип нагрівального елемента.

2.       Розміри приміщення для обігріву.

3.       Потужність електричних нагрівачів на 1м2.

4.       Облік буферних зон на опалювальному покритті.

5.       Тип електроніки управління теплою підлогою.

 

 

 

Вартість нагрівачів

 

 

Самим бюджетним варіантом вважається нагрівальний кабель одножильного типу. За ним по зростаючій слід двожильний кабель. Більш дорогими вважаються кабельні мати – готові нагрівальні секції з вже зафіксованими струмопровідними/нагріваючими елементами. Термоматы виготовляють на базі двожильного кабелю, встановлення якого не потребує повернення протилежного кінця до точки підключення живлення.

Електричні теплі підлоги доповнюються аксесуарами для більш простої установки (монтажними стрічками, механізмами фіксації). Більш висока вартість нагрівальних матів, ніж звичайних кабелів-нагрівачів компенсується непотрібністю виконання додаткового шару стяжки.

 

 

 

Теплі підлоги на основі термоплівки є найпоширенішими в Європі. Їх вартість вище звичайних кабельних матів, але простота установки, мобільність і можливість швидкого демонтажу нагрівальних пластин підкуповує.

Нововведення в сфері теплового обладнання, вмонтованого в підлогове покриття – стрижневі карбонові мати. Це єдиний тепла підлога, встановлення якого не враховує розташування меблів і предметів інтер'єру в кімнаті, може здійснюватися на весь периметр приміщення. Карбонові стрижні схильні до саморегулювання, мінімізують потужність в необхідних зонах. Це один з найнадійніших, але і дорогих теплих підлог.

 

Виробники встановлюють ціни на нагрівачі з розрахунком їх потужності на 1м2 обігріву в межах середній комплект (зазначено в середньому по ринку при купівлі комплекту в 5м2) у у.е.:

·         вартість одножильного кабелю 10.е./м2

·         ціна двожильного нагрівача 15 у.е. /м2

·         грошовий еквівалент нагрівального мату 30 в.е. /м2

·         ціна інфрачервоної плівки 15 у.е. /м2

·         вартість карбонового стрижневого мата 35 у.е. /м2

 

(Пам'ятаєте! ціна на інфрачервону плівку майже фіксована, в кабельних системах мати/кабель чим більше комплект, тим нижче ціна за 1 кв/м. Ціна на комплект в кабельних системах 10 м2 (в переращете на квадрат м) може бути в 3 рази нижче, ніж за комплект в 1м2.)

 

 

Співвідношення розміри приміщення/вартість готового теплої підлоги

 

Ці показники мають пряму залежність. Адже чим більше опалювальна площа, тим більше нагрівачів і матеріалів обробки потрібно. Опалювальна площа повинна виключати зони з встановленою меблями та місця, де не ступає людина, так звані буферні ділянки. Такий розподіл опалювальних зон дозволить підвищити ефективність використання теплої підлоги.

Для кожної моделі теплої підлоги встановлена максимальна потужність опалювальних гілок. Якщо площа приміщення настільки велика, що потрібно кілька систем опалення, їх роботу має контролювати відповідне число терморегуляторів. Скільки розгалужень нагрівачів, стільки і модулів управління.

 

 

Вибір електроніки управління

 

На кінцеву вартість теплої підлоги великий вплив має тип і ціна терморегулятора і термодатчика. Без цих компонентів тепла підлога не зможе працювати злагоджено та ефективно. Модулі регулювання термальних показників істотно різняться конструктивно і по вартості: від самих бюджетних механічних до дорогих сучасних електронних із сенсорним дисплеєм і широким функціоналом. Чим більше опцій закладено в терморегулятор, тим вище його вартість.

Використовуючи описаний блок не зможе коректно функціонувати без термодатчика – основного джерела фіксації температурних коливань. Це пристрій повинен бути надійним і міцним. Його встановлюють у товщу підлоги, між витками нагрівача. Окремо для цього модуля варто купити трубку-гофру. Вона запобігатиме потраплянню розчину до термодатчику, полегшить процес його заміни при поломці.

 

Отже, ціна на теплу підлогу схематично виглядає так:

Нагрівач + електроніка управління + гофра для термодатчика + аксесуари монтажу.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner