384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Вартість метра квадратного теплої підлоги

Вартість метра квадратного теплої підлоги

 

Вартість метра квадратного теплої підлоги

 


Загальна вартість теплої підлоги охоплює не тільки ціну видаткових матеріалів, але й оплату за послуги установки і підключення системи до мережі. Самостійний монтаж нагрівачів і лицьова обробка підлогового покриття дозволить істотно знизити загальні витрати на теплу підлогу. Для порівняння: фахівці за укладання 1м2 нагрівального кабелю беруть ціну, рівнозначну покупці цього ж нагрівача.
Вартість метра квадратного теплої підлоги визначити можна тільки після вибору всіх необхідних конструктивних модулів. Вона варіюється в залежності від типу нагрівачів (резистивних, саморегулюючих або плівкових), від якості та функціоналу терморегулятора, від площі, на якій потрібно обігрів, від пріоритетності використання теплої підлоги (основний чи допоміжний джерело тепла).

Скільки коштує тепла підлога?! Розрахунки.


Ціна на квадратний метр теплої підлоги, зазначена на сайтах дистриб'юторів даного товару, не враховує вартість робіт з підготовки чорнової підлоги, його вирівнюванні і утепленні. Також в неї не входять витрати на мінімізацію тепловтрат в приміщенні. Ще необхідно придбати підкладку для тепловідображення і чіткої спрямованості тепла.


Ціновий діапазон різнотипних теплих (середній за якістю і ціною) підлог за комплект в 5м2 для звичайної квартири (Не 1 поверх), при розрахунку на 1м2 в у.про .:
 Нагрівальні мати ― 36 у.про.
 Інфрачервона плівка ― 16.про. (ціна від величини компл. не залежить, хіба знижка на кількості)
 Нагрівальні кабелі двожильні ― у 17.про.
(Пам'ять пам'ятаєте! Ціна на інфрачервону плівку майже фіксована, в кабельних системах мати / кабель чим більше комплект, тим нижче ціна за 1 кв / м. Ціна на комплект в кабельних системах 10 м2 (у переращете на квадрат м) може бути в 3 рази нижче ніж за комплект в 1м2.)


Чи можна знизити вартість квадратного метра теплої підлоги?


Безумовно, так. Для цього варто приготуватися до трудовим витратам і ретельно провести підготовку до установки теплої підлоги. Необхідно заздалегідь підготувати плацдарм для устілкі нагрівальних матів, листів термоплівки або прокладання кабелю. Вартість на окремий квадратний метр теплої підлоги знизитися, якщо зменшити грошові витрати на установку всієї системи в цілому.

 


Правильно складений план приміщення, з урахуванням буферних зон, дозволить визначити точну площу обігріву, раціонально розрахувати кількість нагрівальних секцій або метраж кабелю. Не варто купувати нагрівачі «на око», у магазинах вони представлені безліччю розмірів (від 0,5 погонних метрів до 50м і більше). Деякі виробники вказують охоплювану площа (в м2), а інші надають погонний метраж. Вартість інфрачервоних плівок і стрижневих матів частіше вказана за погонний метр.


Пощастить, якщо площі приміщень співпадуть з площею наборів, зазначених виробником. Якщо опалювальна площа займає проміжне значення, можна придбати нагрівачі різної довжини, об єднати їх через монтажні коробки.

Види теплих підлог: карбоновий тепла підлога


Встановлення теплої підлоги і подальша укладання плитки ― два абсолютно різних процесу, за які беруться різні фахівці. І електрику, і плиточник треба платити окремо, що позначається на кінцевій вартості теплої підлоги. Якщо приміщення має складну конструкцію, в ньому присутні виступи, вігіні підлогового покриття, вартість теплої підлоги за квадратний метр з урахуванням точної обробки фінішним матеріалом може зашкалювати. Краще провести всі етапи з монтажу самостійно, що дозволить значно заощадити суму.


Як визначити вартість квадратного метра теплої підлоги


1. Виміряти загальну площу приміщення.
2. Провести виміри зон, заставлених меблями.
3. Обчислити вільну площу, на якій будуть услал нагрівачі (від значення до пункту 1 відняти значення пункту 2).
4. Підібрати потужність теплої підлоги (в середньому 100Вт / 1м2).
5. Вибрати з потрібних параметрів нагрівач вподобаного виробника.
6. Якщо вартість вказана за кілька метрів нагрівача, потрібно розділити ціну на цей показник. Отримуємо вартість квадратного метра нагрівача.
7. Підібрати потрібний тип терморегулятора і датчика температури. Їх вартість теж варто розділити на квадратуру опалювального приміщення. Отримуємо грошові витрати на обслуговування одного квадратного метра підлоги.
8. Підсумовування значень з пунктом 6 та 7 дасть загальне уявлення про вартість квадратного метра теплої підлоги.

Причому розрахунок ціни проходити з умовою ідеально виконаного чорнової підлоги. Залежно від типу нагрівача варто провести монтаж: кабель, термомати й стрижневі стрічки в стяжку або плитковий клей, іч-плівки на тепловідбивний підкладку. Процеси кінцевої обробки також вимагають грошових витрат. Наприкінці і проведення можна скласти кошторис, витрачених матеріалів і додати цей показник до загальної вартості теплої підлоги.

Трохи підрахунків, обчислень і вправності ― і точна вартість квадратного метра теплої підлоги стані відома.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner