384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Види теплих підлог

Види теплих підлог

 

Види теплих підлог

 

 

 

Розвиток нових технологій і технік обігріву не стоїть на місці, з кожним роком з'являються інноваційні способи генерації і поширення теплової енергії. Яке обладнання обігріву саме економічне і ефективне? Те, що має прямий вплив на організм. Тепла підлога – це система, яка постійно впливає на людину, адже ступні ніг найчастіше контактують з даним обладнанням. Доведено, що постійний обігрів ніг вносить комфорт відчуття людей навіть при низькій температурі навколишнього повітря.

Види теплих підлог: нагрівач з одножильного кабелю

В залежності від конструкції та матеріалу виготовлення нагрівальних елементів тепла підлога буває:

  • кабельний;
  • плівковий;
  • стрижневий.

За способом поширення тепла електрична тепла підлога може бути:

  • конвекційним;
  • комбінованим;
  • променевим.

 

 

 

Кабельний тепла підлога

 

 

 

 

Обігрів реалізує звичайний кабель, який нагрівається до певної температури і передає тепло підлогового покриття. Ізоляційні шари надійно приховують струмопровідний елемент від впливу ззовні, від розвитку корозії на металевих складових, а уберігають людину від можливого ураження струмом. Теплова енергія поширюється по методу конвекції: нагріте легке повітря піднімається вгору, холодні маси опускаються до підлогового покриття. Природна циркуляція повітря сприяє м'якому і рівномірному прогріванню всього простору, відсутність нагнітачів і вентиляторів виключає можливість виникнення вихорів і протягів.

Виділяють кілька підвидів кабельних систем обігріву:

Ø  на базі одножильного кабелю;

Ø  на основі двожильного нагрівача.

Нагрівальний елемент кабельних теплої підлоги може виконуватися як готовий рулон з текстильної сітки з закріпленим дротом або у вигляді звичайної кабельної бухти. За принципом роботи вони нисем не відрізняються, різняться тільки прийоми монтажу.

 

 

 

Плівкова тепла підлога

 

 

 

Конструкція обігріву виконується у вигляді термостійкою плівки з запаяними в неї гріючою елементами. Від матеріалу останніх залежить різновид теплої підлоги:

  • інфрачервоний (карбоновий або графітовий);
  • біметалічний (алюмінієві або мідні провідники).

По боках стрічок розташовані струмопровідні жили. Струм надходить до нагрівачів, перетворюється в теплову енергію і виділяється у вигляді теплових хвиль інфрачервоного діапазону.

Плівкова тепла підлога не вимагає особливих підготовчих робіт при монтажі, він укладається «всуху», без потреби виконання довго сохне стяжки.

 

 

 

Стрижневий тепла підлога

 

 

Нововведення в галузі систем опалення, вмонтованих під підлогу – стрижневий тепла підлога. Він виконується у вигляді гнучких еластичних матів з високотехнологічних стрижнів з карбону, срібла і графіту. Струмопровідна шина подає електрику до стержнів, вони нагріваються і передають трансформовану енергію за допомогою інфрачервоних хвиль. Стрижневі термоматы монтуються в плитковий клей або в тонкий шар стяжки.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner