384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Види теплих підлог: нагрівач з одножильного кабелю

Види теплих підлог: нагрівач з одножильного кабелю

 

 

Види теплих підлог: нагрівач з одножильного кабелю

 

 

В якості основного або додаткового джерела тепла в приміщеннях з високими стелями підійде тепла підлога на основі кабельних нагрівальних компонентів. Самий бюджетний варіант – укласти тепла підлога з одножильним кабелем. Рівень підлоги при цьому збільшиться на кілька сантиметрів, адже кабель необхідно прокладати в стяжку завтовшки 5см, плюс підлогове покриття для фінішної обробки (ще близько 4 см). Одножильний кабель, покладений нечастими витками, зможе стати додатковим обігрівом підлоги, або зіграти роль основного джерела тепла, якщо необхідно обігрівати приміщення виключно за допомогою теплої підлоги.

Види теплих підлог

 

 

Конструкція одножильного кабелю

 

 

 

  • нагрівальна жила;
  • ізоляція;
  • екранує обплетення;
  • термостійка оболонка.

Всі складові компоненти кабелю повинні бути цілісними. Пошкодження ізоляції може призвести до перегріву кабелю і виходу з ладу всієї системи теплої підлоги. Зовнішня оболонка нагрівального елемента виконується з стійкого до механічним пошкодженням пластикату ПВХ. При прокладанні кабелю потрібно враховувати розташування меблів на підлозі, не ставити важкі предмети в місцях проходження нагрівача. Постійний тиск на одну з ділянок кабелю може викликати перегрів системи та її непридатність до використання.

 

 

 

 

Переваги теплої підлоги на основі одножильного кабелю:

Ø  невисока ціна;

Ø  безліч варіацій установки з довільним кроком (у вигляді змійки, по спіралі, зигзагами);

Ø  висока тепловіддача.

 

 

 

Недоліки теплої підлоги на основі одножильного кабелю:

  • електромагнітне випромінювання. Гріючий кабель, як і інший провідник, при нагріванні випромінює електромагнітні хвилі, які частково компенсуються екрануючої опліткою, але все ж потрапляють в простір.
  • необхідність підключення з двох кінців (закільцювати). Одножильний кабель набагато складніше змонтувати. Його закінчення повинно обов'язково повертатися до терморегулятора. Цей факт варто враховувати при установці теплої підлоги, розрахувати місце для безперешкодного повернення нагрівальної гілки.
  • крихкість. При неправильній укладанні кабель може змінитись.

Виготовлений кабель з ніхрому, оцинкованої сталі, латуні або вуглецевих сполук. Міцна ізоляція струмопровідної жили проводиться з тефлону, силікону або поліетилену. Матеріал витримує нагрівання до 100°С.

До мережі одножильний кабель підключається 2-ма муфтами і 2-мя не нагріваючими проводами. «Холодні» проводи приєднуються до 2-м кінцях нагрівальної гілки. Одножильную систему рекомендують використовувати в невеликих і теплих приміщеннях, в яких люди перебувають не на тривалий час (офіси, громадські місця тощо).

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner