384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Види теплих підлог: інфрачервона тепла підлога

Види теплих підлог: інфрачервона тепла підлога

 

Види теплих підлог: інфрачервона тепла підлога

 

Сучасний метод обігріву – тепла підлога на основі інфрачервоних нагрівачів. На відміну від поширених радіаторних систем, він більш раціонально прогріває повітря, не сушить його і не впливає на рівень кисню. Систему обігріву легко монтувати і підключати до електрики. Як гріючих елементів застосовуються карбонові компоненти, які при нагріванні випромінюють хвилі інфрачервоного спектру. Передача тепла здійснюється на 90% за допомогою довгохвильових коливань. За відчуттями вплив ІК плівок порівняно з сонячними променями. Система на основі таких нагрівачів коштує недешево, плюс теплоізоляція, жорстку основу під м'яке покриття (лінолеум або ковролін) і терморегулятор.

Класифікація ІК теплої підлоги

  • Плівковий. Для установки термолистов використовується «суха» установка, без застосування стяжки.
  • Стрижневий. Монтаж проводиться в шар стяжки або в плитковий клей. Час на висихання подібного теплої підлоги коливається від 3 діб до 1 місяця.

 

При розрахунку необхідної кількості смуг теплої підлоги варто скласти детальний план розташування меблів. Габаритні предмети не зможуть безперешкодно пропустити тепло в простір, будуть екранувати і поглинати частина теплової енергії. Щоб покрити необхідну площу покриття використовують кілька смуг термопленок або стрижневих матів. Нарізка здійснюється з одного рулону (строго за вказаними лініями). Найвідповідальніший етап – підключення окремих шматків у єдину електричну схему. Обтискні контакти і пластини ізоляції поставляються в комплекті.

 

 

 

 

Особливості установки ІНФРАЧЕРВОНОГО теплої підлоги

 

 

Гріючі плівки і стрижневі мати ні в якому разі не можна перехоплювати, перекривати один шматок іншим. Їх не бажано згинати і створювати тиск на локалізовані ділянки. Термоплівки майже не сумісні з плиткою, тому під керамічні фрагменти краще застосовувати стрижневі мати. Домогтися зчеплення плитки і плівки теплового статі дуже складно, необхідні допоміжні засоби підвищення адгезії.

Види теплих підлог: нагрівач з одножильного кабелю

Важкі предмети інтер'єру при постійному впливі спровокують перегрів фрагмента плівки і подальшу поломку певної зони теплої підлоги.

Найбільш економічним вважається стрижневий ІК підлогу. Його максимальна потужність 115Вт/1м2 спостерігається при прогріві стрижня до 20°С, а при підвищенні температури до 60°С споживається тільки 77-80Вт/1м2. Карбонові теплоносії підключені паралельно, тому пошкодження одного з них не викличе несправностей всього карбонового мата, система буде працювати безперебійно у звичному режимі. Функція саморегулювання захищає тепла підлога від перегрівання. Якщо тепловіддача знижується на певній ділянці, то мат автоматично зменшує потужність обладнання на даному фрагменті.

 

 

Вибір інфрачервоного теплої підлоги

 

 

Щоб обладнання обігріву прослужило довго, краще купувати плівку завтовшки 3мм. Так, більш тонкі листи дозволять зменшити рівень підлоги, але прослужать вони потрібний час? Графітний шар повинен бути цілісним і однорідним (ніяких просвечиваний і вільних зон).

Якісна термоплівка буде містити рівну і щільну струмопровідну шину. Її нормальна ширина близько 13мм. Мідна шина забезпечує безперебійний контакт карбонових елементів з харчуванням мережі і повинна бути відмінної якості.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner