384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Види теплої підлоги: конструкція і застосування плівкових нагрівачів

Види теплої підлоги: конструкція і застосування плівкових нагрівачів

 

Види теплої підлоги: конструкція і застосування плівкових нагрівачів

 

 

 

Плівкова тепла підлога – пристрій зі 100% тепловіддачею. Його унікальний спосіб перетворення струму в теплову енергію дозволяє використовувати термоплівки в якості основного або додаткового джерела тепла. Інфрачервоні листи використовують для обігріву житлових приміщень, шкіл і дитсадків, офісів і виробничих будівель, гаражів і автостоянок, сходів на відкритому повітрі тощо

Тепла підлога на основі гріючих плівок розташовують по всьому вільному від меблів периметру кімнати. Обігрів здійснюється направлено з усіх сторін, виключає виникнення застою повітря, скупчення вологи в місцях, віддалених від радіаторів центрального опалення. Після підключення до мережі плівки нагріваються до запрограмованої на регуляторі температури і переходять в економний режим функціонування.

 

 

Конструкція плівкового інфрачервоного нагрівача типу

 • основа з нетканого полотна;
 • мідна шина;
 • карбонова паста;
 • захисна покриває плівка (з двох сторін полотнища);
 • антиискровая сітка в контакті між мідною шиною і карбоновим покриттям (мережа смуг з срібла в більш дорогих моделях термоплівки).

Тепла підлога на основі плівкових нагрівачів може бути різної конфігурації. Нагрівачі, виконані по одній технології, різняться по потужності, максимальної згенерованої температурі, по товщині і ширині, по варіанту завдання теплоизлучающего речовини, за сферами застосування.

Ще плівки різняться по техніці нанесення провідникової пасти. Товщина карбонового напилення варіюється від декількох мікрон до 1мм.

Види теплих підлог: конвекційні та інфрачервоні

 1. Зараз дуже популярні смугасті термоплівки (паста нанесена у вигляді смужок певної ширини). Теплові смуги згруповані в блоки, по лініях між ними можна розрізати нагрівальний лист. Розбиття плівки на блоки спрощує розрізування аркушів при монтажі, виключає пошкодження карбонового напилення. При пошкодженні карбонової смуги інші дільниці працюють в колишньому режимі, оскільки підключені паралельно і не впливають на працездатність один одного.
 2. Плівки з цілісним карбоновим напиленням. Карбонова паста розподілена рівномірно по всій поверхні плівки в рамках певного блоку. Розрізати аркуші можна за вільним від напилення лініях. При пошкодженні теплогенеруючої обігрів поверхні зменшується в певному ділянці, але не припиняється повністю. Суцільне напилення дозволяє домогтися рівномірно інтенсивного поширення тепла за короткий проміжок часу. Відмінно підходить для покриттів з низькою теплопровідністю (ламінату і дерева).
 3. Унікальна графітова плівка з перфорацією під плитку. Це нагрівальний мат, по всій поверхні якого є наскрізні отвори для кращої адгезії плиткового клею, чорнової підлоги, елементів утеплення або підкладки.

 

 

 

 

ІК плівки різних виробників відрізняються не тільки технічними параметрами, зовнішнім виглядом, але і згенерованої температурою. Вони бувають:

·         низькотемпературні;

·         високотемпературні.

До перших відноситься обладнання, поверхня якого не прогрівається вище 22С. Високотемпературні плівки (нагрівання поверхні 27С і вище) абсолютно не рекомендовано під підлогове покриття ламінованого типу. Під впливом високої температури вона втрачає колишню форму, деформується. Подібні плівки обігріву відмінно підходять під плитку, якщо вийде досягти хорошого зчеплення з даними міцним матеріалом.

 

Застосування нагрівачів плівкового типу

 

 

 

Тепла підлога подібної конструкції застосуємо в будь-яких приміщеннях. Але є декілька нюансів:

 1. Під деякі покриття (ламінат, ковролін, паркетна дошка) варто вибирати плівки, не прогревающиеся вище 26С; під керамзит, кераміку і плитку потрібні аркуші більш високого нагрівання (45-50С).
 2. Обігрів великої площі вимагає відповідної потужності і сили струму. Для житлових приміщень зі слабкою проводкою це проблематично. Перед установкою теплого струму варто перевірити її стан, встановити окремий автомат-вимикач на щиток.
 3. В якості основного опалення підходить тільки для країн з м'яким кліматом.

Обладнання обігріву, випромінює тепло в ІЧ спектрі, показано для застосування в будь-яких приміщеннях, в тому числі в квартирах алергетиків, в дитячих кімнатах і медичних кабінетах. Термоплівки є абсолютно безпечними з точки зору екологічності. Вони виробляються з нетоксичних матеріалів, склад яких залишається незмінним при нагріванні, не виділяють шкідливих парів і з'єднань. Метод променевого поширення тепла дозволяє нагрівати безпосередньо предмети в просторі, а нагрівання повітря здійснюється на другорядному етапі. Цей факт сприяє тому, що повітря в прогрітому приміщенні завжди на кілька градусів нижча, ніж прогріті предмети. Подібним чином формуються оптимальні умови комфорту.

У приміщенні з теплим плівковим підлогою обігрів проходить м'яко й невимушено. Потоки повітря не створюють вихорів і протягів, пил та її сполуки не піднімаються вгору, не дратують дихальні шляхи мешканців. Повітря насичується іонами, не змінює свій склад.

 

 

 

Відмінна тепловіддача матеріалу обігріву досягається завдяки оптимальній довжині теплової хвилі, яка повністю поглинається навколишніми предметами, безперешкодно проходить крізь лицьове покриття. Працездатність людини в подібній атмосфері підвищується в рази, оскільки температура оточення нижчі на кілька градусів, а тіло зігрівається як би зсередини.

Особливе розташування струмопровідних шин знижує інтенсивність електромагнітного фону, вихідного від термоплівки, робить їх нешкідливими для організму. Тепла підлога з інфрачервоними нагрівачами абсолютно нейтральний по хімічного і механічного впливу на людину, працює безшумно і непомітно.

Застосовувати подібне теплове обладнання можна в будь-якому приміщенні, «суха» укладання дозволяє використовувати покриття вже на наступний день. Плівкова підлога не боїться механічного впливу: плівка ламінації з двох сторін захищає струмопровідні елементи від окислення і руйнування, перешкоджає проникненню вологи, виключає розвиток корозійних процесів. Нагрівальні полотна теплої підлоги мають високу (120С) температуру плавлення.

 

Плівкова підлога на основі карбонових стрічок досить мобільний. Його легко демонтувати і відвезти на нове місце установки. Досить просто відключити обладнання від мережі, плівки згорнути в рулон і провести повторний процес установки в потрібному місці. Тільки плівкова підлога має це перевага, подібних маніпуляцій не зручно з нагрівачами, залитими стяжкою або плитковим клеєм.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner