384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Види теплих підлог: карбоновий тепла підлога

Види теплих підлог: карбоновий тепла підлога

 

Види теплих підлог: карбоновий тепла підлога

 

 

Інновація в галузі опалювального обладнання – тепла підлога на основі карбонових нагрівачів. Це пристрої особливої міцності й високого ресурсу роботи. Їх вплив благотворно позначається на здоров'ї людини, зберігає опалювальне приміщення в сухості і теплі, наповнює повітря негативно зарядженими частинками (іонами).

Класифікація карбонового теплої підлоги в залежності від виконання нагрівача:

  1. Інфрачервоні плівки.
  2. Стрижневі мати.

Обидві різновиди м'яко й невимушено зігрівають приміщення, не сушать повітря, не спалюють кисень. Вони монтуються під фінішну обробку підлоги, істотно не позначаються на підняття її рівня застосовуються в приміщеннях з невисокими стелями. Різняться вони не тільки конструктивними особливостями, але і технологією монтажу, можливістю встановлення під різні підлогові покриття.

Про першої різновиди ми говорили в попередній статті. Зараз більш детально розглянемо тепла підлога на основі вуглецевих стрижнів.

 

 

 

Стрижневий тепла підлога

 

 

Відразу хотілося б відзначити, що це найдорожчий продукт, що з'явився у продажу зовсім недавно. Це високотехнологічне обладнання, що дозволяє економно і ефективно обігріти приміщення будь квадратури. Конструктивно стрижневий підлога – це надійне з'єднання струмопровідних шин і гнучких нагрівальних стрижнів в єдиний теплової мат.

Вартість метра квадратного теплої підлоги

 

Гріють елементи виготовляють з композитного матеріалу (карбону, графіту і срібла) і термостійкого мідного кабелю. Міцні ізоляційні шари захищають систему від агресивного впливу, підвищують зносостійкість основних теплоносіїв. Стрижні з'єднані паралельно, непридатність одного з них не позначиться на активності інших.

Тепла підлога подібної конструкції може служити основним джерелом тепла або доповнювати вже існуючі системи. Використовуючи інші електричні обігрівачі, варто уважно розраховувати навантаження на мережу, запобігати її перевантаження шляхом установки автомата-розподільника на щиток напруги.

 

 

 

 

Переваги стрижневого підлоги

  • економічність;
  • стійкість до корозії;
  • пожежна безпека;
  • нейтральний вплив на перекриття;
  • оснащеність системою саморегуляції;
  • не створює шкідливого електромагнітного поля;
  • підходить для особливо вологих приміщень (ванни, сауна, душова, передбанник і т. д.).

Застосування стрижневого підлоги в побуті

Укладати карбонові мати можна в будь-яких приміщеннях зі складною конфігурацією, з вигнутими стінами, нестандартними поворотами і виступами. Розрізати мат можна в потрібному напрямку, ізолювати місця пошкодження цілісності шин спеціальними заглушками, що поставляються в комплекті. Обладнання обігріву підходить для приміщень особливої вологості, відмінно поєднується з керамічною плиткою і каменем. Стрижні швидко прогрівають підлогове покриття, а високі параметри інертності плитки дозволяють відчувати тепло тривалий час, навіть при вимкненому обігріві.

Недоліки стрижневого підлоги

  • тільки стаціонарна установка;
  • тривалий час висихання шару стяжки. Цей недолік можна усунути, встановивши мат не в тонкий шар стяжки, а в самовирівнюється суміш або плитковий клей, час просушування яких 2-3 дні.

 

 

 

Інтелектуальна система обігріву

    

Тепла підлога на основі інфрачервоних карбонових матів часто називають інтелектуальним, оскільки обладнання схильне до саморегулювання. Ці властивості забезпечує особлива конструкція нагрівачів: при зменшенні тепловіддачі підвищується температура нагрівача, матеріал розширюється, відстань між частинками графіту збільшується. Як результат – зростання опору і зменшення потужності.

Нагрівальні компоненти на різних ділянках підлоги розпізнають температуру, підлаштовуються під цей параметр. У прохолодних зонах стрижні більш інтенсивно прогріваються, в теплих місцях рівень обігріву знижується.

Інтелектуальний тепла підлога без додаткових модулів і автоматики може звести до мінімуму прогрів ділянок, на яких розташовані габаритні предмети меблів. Як відомо, на нагрівачах інших систем обігріву можна розташовувати предмети з великою площею зіткнення з підлоговим покриттям, адже теплове обладнання може перегрітися і вийти з ладу. У стрижневих нагрівачах цей недолік відсутній, на ньому можна розташовувати будь-які об'єкти інтер'єру.

 

 

 

Укладання стрижневих матів

 

 

  1. Підготовка первинного підлоги (вирівнювання великих перепадів, прибирання сміття).
  2. Устилка теплоізоляції, гідроізоляції, тепловідбивного матеріалу.
  3. Монтаж самого карбонового мата.
  4. Формування стяжки (2-3см) або розподіл плиткового клею.
  5. Устилка фінішного підлогового покриття.

Технологія укладання стрижневих матів відноситься до «мокрим» способом. Але їх установка набагато простіше кабельного монтажу теплої підлоги. На відміну від інших типів нагрівачів, стрижні будуть справно функціонувати навіть при дефекти в шарі стяжки або укладанні на неідеально рівну поверхню.

Стрижневий карбоновий підлога – ідеальний метод обігріву. Правильно підібраний терморегулятор і вірна установка нагрівачів дозволить насолоджуватися теплом тривалий час, підтримувати стабільний мікроклімат у приміщенні і забути про частому обслуговуванні устаткування.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner