384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Види теплих підлог

Види теплих підлог

 

Види теплих підлог


Розвиток нових технологій і технік обігріву не стоїть на місці, з кожним роком з'єднання є інноваційні спосібі генерації та розповсюдження теплової енергії. Яке обладнання обігріву саме економічне та ефективне? Ті, яке має прямий вплив на організм. Тепла підлога ― це система, яка постійно впливає на людину, адже ступні ніг найчастіше контактують з даним устаткуванням. Доведено, що постійний обігрів ніг вносити комфорт відчуття людей навіть при низькій температури навколишнього повітря.


Залежно від конструкції і матеріалу виготовлення нагрівальних елементів тепла підлога буває:
• кабельний;
• плівковий;
• стрижневий.
За способом розповсюдження тепла електрична тепла підлога може бути:
 конвекційним;
 комбінованим;
 променевим.
Кабельний тепла підлога
Обігрів реалізує звичайний кабель, який нагрівається до певної температури і передає тепло підлогового покриття. Ізоляційні шарі надійно приховують струмопровідний елемент від впливу ззовні, від розвитку корозії на металевих складових, а уберігають людину від можливого ураження струмом. Теплова енергія поширюється по методу конвекції: нагріте легке повітря піднімається вгору, холодні маси опускаються до підлогового покриття. Природна циркуляція повітря сприяє м'яка якому і рівномірному прогріванню всього простору, відсутність нагнітачів і вентиляторів виключає можливість виникнення вихорів і протягів.
Виділяють кілька підвидів кабельних систем обігріву:
 на базі одножильного кабелю;
 на основі двожильного нагрівача.

Види теплих підлог: інфрачервоний тепла підлога

Нагрівальний елемент кабельних теплих підлог може виконуватися як готовий рулон з текстильної сітки із закріпленим дротом або у вигляді звичайної кабельної бухти. За принципом роботи вони нісем не відрізняються, різняться тільки прийоми монтажу.

 

 


Плівкова тепла підлога


Конструкція обігріву виконується у вигляді термостійкою плівки з запаяними в неї гріючими елементами. Від матеріалу останніх залежить різновид теплої підлоги:
 інфрачервоний (карбоновий або графітовий);
 біметалічний (алюмінієві або мідні провідники).
З боків стрічок розташовані струмопровідні жили. Струм надходить до нагрівачів, перетвориться в теплову енергію і виділяється у вигляді теплових хвиль інфрачервоного діапазону.
Плівкова тепла підлога не вимагає особливих підготовчих робіт при монтажі, він укладається «всуху», без потреби виконання довго сохне стяжки.


Стрижневий тепла підлога


Нововведення в галузі систем опалення, вмонтованих під підлогу ― стрижневий тепла підлога. Він виконується у вигляді гнучких еластичних матів з високотехнологічних стрижнів з карбону, срібла і графіту. Струмопровідна шина подає електрику до стержнів, вони нагріваються і передають трансформовану енергію за допомогою інфрачервоних хвиль. Стрижневі термомати монтуються в плитковий клей або в тонкий шар стяжки.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner