384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Види теплих підлог: нагрівач з одножильного кабелю

Види теплих підлог: нагрівач з одножильного кабелю

 

Види теплих підлог: нагрівач з одножильного кабелю


В якості основного або додаткового джерела тепла в приміщеннях з високими стелями підійде тепла підлога на основі кабельних нагріваючих компонентів. Самий бюджетний варіант ― укласти тепла підлога з одножильним кабелем. Рівень підлоги при цьому збільшиться на кілька сантиметрів, адже кабель слід прокладати в стяжку, товщиною 5см, плюс підлогове покриття для фінішної обробки (ще близько 4 см). Одножильний кабель, укладення нечастими витками, зможе стати додатковим обігрівом підлоги, або зіграти роль основного джерела тепла, якщо необхідно обігрівати приміщення виключно за допомогою теплої підлоги.


Конструкція одножильного кабелю
• нагрівальна жила;
• ізоляція;
• екрануюча обплетення;
• термостійка оболонка.
Усі складові компоненти кабелю повинні бути цілісними. Пошкодження ізоляції може призвести до перегріву кабелю і виходу з ладу всієї системи теплої підлоги. Зовнішня оболонка нагрівального елементу виконується зі стійкого до механічних пошкоджень пластикату ПВХ. При прокладанні кабелю потрібно враховувати розташування меблів на підлозі, не ставити важкі предмети в місцях проходження нагрівача. Постійний тиск на одну з ділянок кабелю може викликати перегрів системи та її принципову непридатність.

 


Гідності теплої підлоги на основі одножильного кабелю:
 невисока ціна;
 безліч варіацій установки з довільним кроком (у вигляді змійки, по спіралі, зигзагами);
 висока тепловіддача.
Недоліки теплої підлоги на основі одножильного кабелю:
• електромагнітне випромінювання. Гріючий кабель, як і інший провідник, при нагріванні випромінює електромагнітні хвилі, які частково компенсуються екрануючої опліткою, альо все ж потрапляють в простір.
• необхідність підключення з двох кінців (закільцювати). Одножильний кабель набагато складніше змонтувати. Його закінчення повинне обов'язково повертатися до терморегулятора. Цей факт варто враховувати при установці теплої підлоги, розрахувати місце для безперешкодного повернення нагрівальної гілки.
• крихкість. При неправильній укладанні кабель може переламатися.
Виготовлений кабель з ніхрому, оцинкованої сталі, латуні або вуглецевих сполук. Міцна ізоляція струмопровідної жили виробляється з тефлону, силікону або поліетилену. Матеріал витримує нагрівання до 100 ° С.


До мережі одножильний кабель підключається 2-ма муфтами та 2-ма не нагріваються проводами. «Холодні» проводи приєднуються до 2-го кінців нагрівальної гілки. Одножильний систему рекомендують використовувати в невеликих і теплих приміщеннях, в яких люди перебувають не тривалий годину (офіси, громадські місця і т. д.).

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner