384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Види теплих підлог: класифікація за методом підключення електроніки

Види теплих підлог: класифікація за методом підключення електроніки

 

Види теплих підлог: класифікація за методом підключення електроніки


У конструкцію теплої підлоги входять не тільки нагрівальні елементи, а й кілька модулів електроніки, без яких неможлива безпечна експлуатація системи обігріву. Мова йде про терморегуляторах і термодатчиком.
Безпека роботи будь-якого теплої підлоги безпосередньо залежить від оснащеності терморегулятором. Цей модуль є обов'язковим для регулярного контролю температури на поверхні нагрівачів. Він відповідає за автоматичне включення / вимикання системи при змінах термального параметра.

Як вибрати теплий пол


До терморегулятора нагрівальні листи можуть підключатися одним кінцем або двома. Закільцьовують потрібно тільки нагрівачі, в основі яких лежить одножильний кабель. Всі інші моделі теплої підлоги не прив'язана пов'язані двосторонньо до блоку регулювання температури (підключаються з одного боку, а другий кінець фіксується ізоляцією і заглушкою).

 

 


Ефективність роботи терморегулятора на 100% залежить від достовірності даних термального датчика. Залежно від методу встановлення термодатчика тепла підлога буває:
• з датчиком в гофрованої трубці. Сюди відносяться кабельні та стрижневі системи, при монтажі яких застосовується заливка стяжки або вирівнюючого рідини. Датчик приховують під пластиковою трубкою, щоб полегшити процес заміни пристрою при його поломки. Причому трубок повинно бути стільки, скільки датчіків застосовується. У великих приміщеннях для об'єднання єктивності показань встановлюють декілька датчіків в різних кутках кімнати.


• з оголеним модулем фіксації температурних стрибків. Це тепла підлога на основі інфрачервоної плівки, встановлений за методом «сухого» монтажу. Датчик фіксується з виворітного боку плівки і не вімагає гофрованої захисту. У разі поломки його легко дістати і замінити, адже лист нагрівача досить мобільний.
При установці теплої підлоги варто уважно складати схему підключення до мережі або звернеться до фахівців за кваліфікованою допомогою.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner