384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Огляд виробників теплих підлог різної конфігурації

Огляд виробників теплих підлог різної конфігурації

 

Огляд виробників теплих підлог різної конфігурації


Системи електричного обігріву стали популярні відносно недавно, але встигли підкорити ефективністю і практичністю багатьох власників приватних будинків, квартир або невеликих кімнат у гуртожитку. Система обігріву не викликає особливих труднощів у монтажі, стане незамінним і вигідним джерелом тепла.
Сучасний тепла підлога випускається в трьох конфігураціях:
• термоплівка з вмонтованими струмопровідними доріжками;
• системи з кабельними нагрівачами (звичайний кабель або нагрівальні секції);
• системи на основі нагрівальних стрижнів з вуглецю.

Терморегулятор для теплої підлоги: призначення і різновиди


Виробники інфрачервоних теплих підлог


• Caleo (Південна Корея). Гнучкий і податлива термоплівка на основі поліестеру паралельно з вбудованими смугами карбонового напівпровідника. Струмопровідний елемент з'єднання єднаний з шинами зі сплавів міді та срібла. Нагрівач, карбонова паста, нагріваючись, випромінює теплову енергію. Хвилі поширюються в спектрі інфрачервоного випромінювання. Продукцію Кале використовують в системах «Тепла підлога», для обігріву стін і інших поверхонь.
• Slim heat ― тепла підлога на основі карбонової термоплівки. Він рівномірно і швидко прогріває поверхню, не сушити повітря і не знижує рівень кисню. Плівку можна сміливо стелити під паркетну дошку, ламінат, ковролін або лінолеум. Процес установки не вимагає проведення важких будівельних робіт по заливці стяжки. Можлива суха установка без використання навіть вирівнюючої суміші.
• ТЕПЛОЛЮКС (Росія). Надійна плівка для обігріву будь-яких приміщень. Висота підлоги не подимітиме вище, ніж на 1 см (враховуючи відображає кулю і нагрівальну поверхню). Це знахідка для приміщень з невисокими стелями.
• Unimat (Корея). Стійкі до впливу вологи карбонові стрижні подібного теплої підлоги дозволяють встановлювати обладнання в лазнях, саунах, ванних кімнатах без небезпеки для мешканців ураження струмом.
Виробники теплої підлоги на основі кабельних нагрівачів
1. Devi. Компанія з Данії спеціалізується на виробництві нагрівальних секцій devimat і кабелів deviflex. Підлога на базі цих компонентів може встановлюватися на основу з дерева або бетону. Лицьове покриття може бути будь-яке, головне ― дотримуватися технології монтажу нагрівальних компонентів (в стяжку або на утеплену підкладку). Термін служби системи ― 50років (за твердженням виробника), гарантія на нагрівальні елементи ― 20 років, на фірмовий терморегулятор ― 2роки.
2. Thermo. Устаткування з безстрокової гарантією від шведської однойменної компанії. Надтонкий (2,8 мм) нагрівальний кабель володіє високою надійністю і підвищеним ресурсом роботи, може використовуватися як в житлових комплексах, так і на відкритому просторі. При цьому багатошарова структура ізоляції забезпечить якісний захист струмопровідних компонентів від зовнішніх факторів впливу. Гарантія на терморегулятори ― 3 роки, на саморегулюючі кабелі ― 1год.

 

 


3. Rehau. Нагрівальні секції та кабелі серії Rehau Solelec забезпечують м'яке і рівномірне поширення тепла. У системах німецького виготовлення використані сучасні електронні терморегулятори. Можливість перепрограмувати обладнання дозволяє підтримувати потрібну температуру, раціонально розподіляти навантаження в різний час доби. Термомати Rehau відмінно поєднуються з лінолеумом, плиткою, ламінатом і ковроліном. Вони тонкі і гнучкі, легко встановлюються під будь-яке покриття. Гарантія на продукцію ― 10 років.
4. Raychem (Бельгія). Міцний, але тонкий кабель надійно прихований декількома контурами ізоляції від пилу, вологи і механічного впливу. Нагрівальний елемент несприйнятливий до термальних перепадів, захищений від самозаймання. Також виробник випускає самоклеючі теплові мати, установка яких проводитися на заздалегідь підготовлену поверхню. Кабель легко відділяється від сітки-основи і може монтуватися по потрібному контуру.
5. Electrolux (Швеція). Теплові секції та кабелі-нагрівачі містять струмопровідні елементи з високоміцного волокна (арамідних ниток). Компоненти надійно ізольовані жилами фторопласту, зносостійкі і довговічні. Нагрівальні мати даного виробника є своєрідною монолітної конструкцією: в текстильну основу, просочену клеєм, вплетений тонкий кабель (висота теплового мату не перевищує 10мм). Новинка від Electrolux ― тепла підлога на основі розтягується сітки з впровадженою системою Multi Size Mat, яка дозволяє огинати різні перешкоди, не розрізаючи лист.
6. Nexans (Норвегія). Тепла підлога даного виробника вперше був виконаний на безмуфтове з'єднання єднання, має гарантію бальшое 20років. Нагрівальний кабель виконується у вигляді цілісної алюмінієвої трубки, покритої надміцним модифікованим ПВХ.
7. Hemstedt (Німеччина). Компоненти теплої підлоги на безмуфтове з'єднання єднання з струмопровідними елементами, схованими під фторполімерних ізоляцією, із суцільним алюмінієвим екраном.
8. Fenix. Продукція чеського виробництва особливо цінна через високої якості, надійності та екологічної чистоти.
9. Woks. Вітчизняний (український) виробник обладнання опалювальних систем, інтегрованих в підлогу.
10. Arnold Rak. Один з найдорожчих продуктів у сфері опалювального обладнання. Виробляється в Німеччині.
11. Profi Term (Польща). Продукція з 15 річною гарантією. Сприяє рівномірному розподілу тепла по всій опалювальної площі.
12. Ensto (Фінляндія). Теплові мати характеризуються особливою стійкістю до впливу ззовні, служать тривалий годину в не опалювальних приміщеннях, в кімнатах підвищеної вологості і навіть у кам'янко яній підлозі.
13. Nexans (Франція). Двожильні нагрівальні мати легкі в установці, не вимагають повернення до початкової точки монтажу, закінчення провідника фіксується заглушкою.
14. Siemens (Німеччина) Тепло стати представлена у вигляді арміруемого двожильного кабелю з кінцевою заглушкою з одного боку і муфтою з іншого. Кабель складається з живильної жили і гріє дроти, металевого екрана та ізоляційної оболонки.
15. Ceilhit (Іспанія). До складу системи опалення входять нагрівальні кабелі міцної ізоляції, вмонтовуючи направляючі і терморегулятор. Продукція володіє особливою стійкістю до корозії і руйнування. Нагрівач прослужити рівно стільки, скільки і підлогу, в який він вмонтований.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner