384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Терморегулятор для теплої підлоги: вибір і установка

Терморегулятор для теплої підлоги: вибір і установка

 

Терморегулятор для теплої підлоги: вибір і установка

 

 

Відстежувати роботу системи «Тепла підлога» дозволяє терморегулятор. Це пристрій нехитрої конструкції, але дуже важливого призначення: він підтримує задану користувачем температуру, запобігає перегрів нагрівальних елементів, оскільки автоматично вмикає/вимикає підігрів.

 

 

Аспекти вибору пристрою регулювання температурного режиму

  • зовнішній вигляд приладу;
  • тип сигналу прийому;
  • набір опцій;
  • оснащеність датчиками;
  • потужність;
  • спосіб установки;

Терморегулятори є універсальними приладами, підходять для відстеження роботи різнотипних нагрівальних елементів. Вибір обладнання зводиться до перевагам і потребам користувача, а також на порівнянні цін.

Терморегулятор для теплої підлоги: призначення і різновиди

Найдоступнішими є електронно-механічні. Алгоритм роботи дуже простий: підтримують встановлену на шкалі температуру, автоматично включають теплий пол при її зниженні на 1°C.

Більш витончений дизайн, але і вище вартість, у цифрових пристроях терморегуляції. Принцип їх дії схожий з попереднім типом обладнання, тільки температурні параметри встановлюються за допомогою кнопок, а не поворотного ролика.

 

 

 

Найдорожчими вважають сенсорні (програмовані) терморегулятори, які мають здатність підтримувати різні параметри температури в заданий час доби. Користувач самостійно налаштовує систему підігріву, встановлюючи точний час і дату прогріву, тривалість активної роботи теплої підлоги, автоматичне включення системи в потрібний час дня або ночі.

В залежності від типу терморегулятора змінюється і його зовнішній вигляд. Аналогові і цифрові прилади ідентичні, відмінність тільки в оформленні лицьовій панелі (у перших є ролик установки температури, а другі містять тільки кнопки). Оригінальні та витончені форми в інтелектуальних терморегуляторах – це модулі з великим сенсорним дисплеєм замість лицьовій панелі. Моделі дорогого класу можуть оснащуватися знімним РК-дисплеєм, який бере на себе функції пульта ДУ. Подібне обладнання гармонійно впишеться в сучасний дизайн кімнати, приміщення в стилі модерн або хай-тек.

 

 

 

Вибір терморегулятора по параметру оснащеності датчиками

 

 

 

Обладнання підтримки температури функціонує в парі з пристроями фіксації температурних коливань. Причому датчиків може бути кілька. У зв'язку з цим терморегулятори можуть оснащуватися:

ü  інфрачервоними датчиками підлогового покриття;

ü  простими датчиками підлогового покриття;

ü  інтегрованими або виносними датчиками температури повітря;

ü  подвійним датчиком (фіксує і температуру повітря, і термальний параметр підлоги).

 

 

 

Розрахунок потужності терморегулятора

 

 

Цей параметр повідомляє про те, яку номінальну потужність системи обігріву здатний витримати терморегулятор обраної конструкції. Загальну потужність теплої підлоги отримуємо в результаті множення зазначеної потужності нагрівачів на площу обігріву. Цей показник стане базисної потужністю терморегулятора.

Якщо опалюється величезна площа, потрібно встановлювати кілька терморегуляторів. Часто потужність теплої підлоги в кілька разів перевищує можливості самих потужних модулів управління. В подібних приміщеннях встановлюють кілька блоків управління (для кожної гілки обігріву).

 

 

 

Способи встановлення терморегуляторів

 

 

 

Пристрої контролю температури бувають накладні та вбудовувані. Накладні терморегулятори встановлюються в короб, не вимагають заглиблень в стіну, можуть кріпитися в будь-якому місці. Вбудовані прилади фіксуються в спеціальних нішах, проводи ховаються в паз на стіні. Схема підключення приладу до мережі майже завжди є на корпусі пристрою, це полегшить самостійний
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner