384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Вибір системи теплої підлоги NanoThermal

Вибір системи теплої підлоги NanoThermal

 

Вибір системи теплої підлоги NanoThermal, принесе Вам вигоду, як у момент придбання, так і під час монтажу та експлуатації:

Низька вартість при широкому спектрі переваг над традиційними і альтернативними джерелами обігріву.

Унікальні властивості продукту NanoThermal, дозволять значно заощадити на монтажних роботах і матеріалах, знизивши в кілька разів традиційні трудовитрати. Існує можливість різання термоплівки кожні 25 див.
Монтаж теплої підлоги в локальні (точкові) зони обігріву, застосування тепловідбівних матеріалів і сучасної системи управління за допомогою терморегуляторів, дозволить зберегти ваші фінанси в процесі експлуатації.

Огляд виробників теплих підлог різної конфігурації

 

Користь.

Крім лікувальної іонізації, інфрачервоні промені, що є основою обігріву в системі тепла плівковий підлогу, надають загальне терапевтичний вплив на клітини організму. Система теплої підлоги не висушує приміщення, не виділяє запахи, не створює пилову конвекцію. До всього іншого, при використанні інфрачервоного опалення, тепла підлога NanoThermal не спалює кисень, а дихати в опалювальному приміщенні легко і приємно.

Естетичність.
Ідеальний тепла підлога

Тепла підлога NanoThermal встановлюється під поверхню підлоги і абсолютно не помітний. Про його присутності, свідчить лише терморегулятор, встановлений на стіні і комфортне відчуття теплої підлоги. Подібна установка підлоги не скорочує життєвого простору, і дозволяє не тільки не турбуватися про додаткові електричних нагрівачах в літній період і в міжсезоння, але і відмовитися від інших джерел опалення.
Практичність.

Після установки теплої підлоги NanoThermal, вам немає необхідності його обслуговувати. Система настільки проста і надійна, що ми даємо гарантію 15 років. У перебігу всього часу використання системи тепла підлога NanoThermal, у вас не виникне потреба в ремонті та обслуговуванні. Термін експлуатації системи NanoThermal необмежений.

 

 

Безпека.

Тепла підлога NanoThermal не володіє негативним впливом на організм людини. Електромагнітне випромінювання мізерна, при цьому, сама система поглинає електромагнітні випромінювання від інших приладів. Плівка при роботі не перегрівається, інфрачервоне випромінювання відбувається під впливом електричного струму на карбонове резистивні покриття, розташоване всередині плівки, яке в свою чергу нагріває поверхню підлоги. При цьому повністю відсутня можливість термічного опіку, що важливо в місцях знаходження дітей. У виробництві плівки використовується новітні композиційні матеріали, наприклад штучно синтезований матеріал карбон. Комфортний інфрачервона тепла підлога Нано Термал
Комфорт.

При використанні теплої підлоги NanoThermal, променисте інфрачервоне тепло піднімається знизу, і поступово прогріває приміщення. Найбільш теплі шарі розташовуються внизу, і в світові поширення, поступово охолоджуються, в середньому на 0,3 градуса на 1 метр висоти. Завдяки цьому створюється найбільш комфортні умови: найтепліше біля ніг і злегка свіжо в районі голови. Особливо подібна схема розподілу тепла, зручна в приміщеннях з високими стелями. Так як тепло поширюється знизу і по всій площі опалювального приміщення, то не створюються конвекційні потоки і надмірна циркуляція повітря, яка властива традиційним конвекційним систем і батарей центрального опалення. Відсутність конвекційних потоків, запобігає розповсюдженню шкідливих бактерій через пив.

Унікальність.
Унікальні властивості і характеристики нашого продукту дозволяють виробляти не тільки сухий монтаж під ламінат, ковролін, паркет або дошку, а й під плитку, кахель і керамограніт, із застосуванням плиткового клею. А значити наш тепла підлога має набагато більш широку область застосування, на відміну від кабельних систем, або дешевих плівкових аналогів.
Надійність.

Використання паралельного з'єднання єднання, дозволяє експлуатувати тепла підлога, навіть при виході з ладу кількох нагрівальних модулів. Кожен термоелемент у цій системі може працювати як окрема дублююча обігріваюча одиниця, не пов'язана з працездатністю решти елементів.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner