384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Тепла підлога на кухні

Тепла підлога на кухні

 

Коли на кухні холодну підлогу ― це щонайменше неприємно. Теплі підлоги ― відмінний вибір для обігріву підлоги на кухні.

 

Як правило, підлогове покриття на кухні ― це керамічна плитка, міцне й зручне покриття, його легко прибирати. Але у такого покриття один великий мінус ― холодну підлогу. За допомогою наших теплих підлог можна легко усунути цю проблему. Так як плитка має дуже гарною теплопровідністю, саме на ній найкраще відчувається тепло від системи «тепла підлога».

Багато хто взагалі відмовляються від водяного опалення на кухні і встановлюють тепла підлога в якості єдиного джерела тепла. При розрахунку потрібно мати на увазі, що тепла підлога укладається тільки на ділянки, що не зайняті меблями і технікою.


РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ ТЕПЛОЇ ПІДЛОГИ


На нашому сайті Ви можете призвести приблизний розрахунок вартості теплих підлог і робіт з їх укладанні. Для цього потрібно перейти в розділ «Калькулятор» і заповнити необхідні поля. Після цього Ви зможете відправити заявку нашим менеджерам, які опрацюють її в найкоротший час і зв'язку яжуться з Вами для вирішення наступних питань.

 


Як правило, настановна потужність на 1м2 на кухні при комфортному обігріві (є батарея центрального опалення) складає 110-130 Вт А при основним обігріві (немає батареї центрального опалення) складає 180-200 Вт / м2.

Для укладання на кухні підійдуть нагрівальні секції (одне - і двожильні) марок теплокабеля (Росія) і Nexans (Норвегія) ― такі секції укладаються в бетонну стяжку. Також підійдуть і тонкі нагрівальні мати Nexans, які укладаються відразу під керамічну плитку в шар клею, тобто стяжка не потрібна.

 

На нашому сайті Ви зможете підібрати і необхідний для Вас терморегулятор. На кухні не обов'язково виносити терморегулятор за межі приміщення. Про терморегуляторах Ви зможете почитати в розділі «Терморегулятори».

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner