384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Як правильно придбати теплу підлогу і не помилитись

Як правильно придбати теплу підлогу і не помилитись

 

Перше, що необхідно зробити ― це визначитися з необхідною потужністю на один квадратний метр площі, що обігрівається. На практиці сьогодні використовують рекомендації, існуючі на підставі усереднених даних по потужності для кожного типу приміщення залежно від його призначення.

 

 

Для розрахунку потрібно враховувати, що кабель укладається тільки на ділянки підлоги не зайняті стаціонарними меблями та сантехнічним обладнанням. При виборі потужності треба звернути увагу куди монтується кабель: в квартиру, приватний будинок, як основне опалення або додаткове до центрального (є на це нормативи як правило, настановна потужність на 1м2 при комфортному обігріві, якщо є батарея центрального опалення, становить 120-130 Вт на квадратний метр, а за основним обігріві, якщо немає батареї центрального опалення, становить 180-200 Вт / м2).

Електрична чи водяна тепла пыдлога?!

 

 

ВАЖЛИВО! При консультації по телефону завжди запитуйте продавців, яка потужність на метр квадратний була закладена при розрахунках. Порівнюючи ціни різних виробників, завжди виходите з однакової потужності на 1м2 або загальної потужності кабелю. Часом недобросовісні продавці занижують потужність, і, відповідно, ціну, щоб залучити обманним шляхом Вашу увагу або запросити Вас до себе в офіс.

 

Про переваги

 


 

Джерелом тепла в системі є покладений в масив підлоги нагрівальний кабель, що перетворює підлогу на велику робочу панель, рівномірно випромінює тепло.

 

Місця для установки

 

Як показує досвід проектувальників, улюблені місця для установки «теплої підлоги»: дитяча, кухня, ванна кімната і, звичайно, лоджія. Оскільки, згідно з російським законодавством, встановлювати радіатори на балконах і лоджіях заборонено, єдиний спосіб обігріву ― «тепла підлога». На жаль, без його допомоги Вам не вдасться перетворити лоджію ні в зимовий сад, ні в кімнату відпочинку.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner